• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

KORG PA 55 TR İNSAN VE ZILGIT SESLERİ İNDiR

Cevap: KORG PA 55 TR İNSAN VE ZILGIT SESLERİ İNDiR

eline sağlık arkadaşım bende pa 55 var fakat buna nasıl yüklicem açıklama yapar mısınız
?
rica etsem...

gar das yukluyorsun dk ye ama sesı nasıl ıstedıgımız rıtme atayacagız kafam basmıyor ugrasdım yapamadım mesala halay caldıgım bır rıtme zılgıtı nasıl atayacagım yardımcı olsanız sevınırm saygılar

bu sesleri user dk veya yabancı kitlerin yerine attıktan sonra menü tuşuna basın,pad ayarlarını bulun,

pad 1 zaten koma ayarıdır,diğer 3 adet pad atayın ,

sesleri pad lara nasıl atarsınız,

menü tuşundan pad ayarlarına gelince ikinci pad seçin tempo tekerleği ile sesi bulun karşınıza sizin yüklemiş olduğunuz zılgıt ve insan sesleri çıkana kadar tempo tekerleği ile arayın,hatta sesleri tek tek denemek için arada pad 2 tuşuna basınki sesi duyun,dinleye dinleye pad lara hangi sesi atamak işsterseniz o sesi seçin tamamdır,bu şekilde diğer pad ları seçerek ayarlama yapabilirsiniz,

kolay gelsin

saolsın gardasım bı deneyelım bakalım rıtımde sececegız degılmı bu ıslemı yapmadan
saygılar cok tskrler

saolsın gardasım bı deneyelım bakalım rıtımde sececegız degılmı bu ıslemı yapmadan
saygılar cok tskrler

abi ritim çalarken pad tuşlarını kullanarak bu sesleri verebilirsin,yani orgu çalarken istediğin anda pad tuşuna basarak herhangi bir sesi yani parça çalarken kullanabilirsin

vallahı yapamadım abi padları bulamadım neyse ogrenırız ılerde bakalım saygılar zafer gardas

En iyisi sat abi bu orgu bende de var satıyom ben 2008 model 1600 tl ....

Zafer abicim org alıcam pa800/pa500 hangisini alabilirim hangisi iyi yani yardımcı olabilirmisin ? :)

En iyisi sat abi bu orgu bende de var satıyom ben 2008 model 1600 tl ....

Zafer abicim org alıcam pa800/pa500 hangisini alabilirim hangisi iyi yani yardımcı olabilirmisin ? :)

sayın müzisyen fırat
tabiki alabilirsen pa 800 al,pa 800 tabiki çok daha iyi,yok ben pa 800 alamıyorum maddi yönden gücüm yok dersen o zaman pa 500 tr al derim,

ben denıldığı gıbı yukluyorum ama padlere atama yerıne gelınce tekerlerği çevırıyorum ama kendı hafızasındakıler çıkıyor. benım yukledıklerım çıkmıyor. tekrar atmaya çalışıyorum bakıyorum oncekı yukledıklerım duruyor. padlerde tekerlerği çevırınce çıkmıyor fabrıka kıtler çıkıyor yardım edermısınız ?

ben denıldığı gıbı yukluyorum ama padlere atama yerıne gelınce tekerlerği çevırıyorum ama kendı hafızasındakıler çıkıyor. benım yukledıklerım çıkmıyor. tekrar atmaya çalışıyorum bakıyorum oncekı yukledıklerım duruyor. padlerde tekerlerği çevırınce çıkmıyor fabrıka kıtler çıkıyor yardım edermısınız ?

ses bankalarının en başındaki tuş ile diğer bankalara geçiş yapıyormusun hocam,sesi hangi banka atarsan o bankın içine girmelisin,

ses bankalarının en başındaki tuş ile diğer bankalara geçiş yapıyormusun hocam,sesi hangi banka atarsan o bankın içine girmelisin,

hayır yapıyorum :) mesela pad2 ye atıyorum ama pad 2 ye atarken benım yukledığım kıtler değilde fabrıka kıtlerı çıkıyor. bide style falan off yada on yapamıyorum bende style project dıye bişey var bıde global bilmem ne dıye onları off yada on yapıyorum ama yınede olmuyor. bide baya kurcaladım şimdi ritimlerim bozuk çalıoyr :) iyice bozdum galiba orgu :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

hayır yapıyorum :) mesela pad2 ye atıyorum ama pad 2 ye atarken benım yukledığım kıtler değilde fabrıka kıtlerı çıkıyor. bide style falan off yada on yapamıyorum bende style project dıye bişey var bıde global bilmem ne dıye onları off yada on yapıyorum ama yınede olmuyor. bide baya kurcaladım şimdi ritimlerim bozuk çalıoyr :) iyice bozdum galiba orgu :)

hocam bi yerde hata yapıyorsunuz ama tam anlayamadım,
ritimlerin bozuk çıkması çok önemli değil bi format atıp seti tekrar yüklediğinde sorun düzelir,

normalde insan seslerini atıyorsunuz orgta görünüyor değilmi,eğerki orgta görünüyorsa mutlaka okuması lazım ve padlara mutlaka atılır,
bende pa 55 tr varken ben burada yazılanlar gibi yaptım hepsindede sorunsuz olmuştu,

isterseniz şu şekilde yapabilirsiniz,
tempo tekerleğini değilde insan seslerini hangi banka attıysanız o ses bankalarına direk girerek sesi bulup eixt yaparakta atayabilirsiniz,