• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pa 55 tr ritim ve sesler eksık calıyo :((

• Konbuyu başlatan g600
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 6
  • Görülen : 2K

g600

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
evet
Arkadaslar merhaba kullanmıs oldugum pa 55 tr klavye ritimlerin cogu eksıjk calıyo davullar defler bır bırıne karısıyo restore ettım backup yukledım ama hemen hemen aynı buna ne yapmalıyım yada hangı setı kullanmam gerekıyor lutfen yardımcı olun ben cunku sık sık set yukluyorum hastalık vahde hastalıgına kapıldım gıdıyorum :) restore ettım bu sefer fabrıkasyon vahteler cıftetellıler yok oldu:(:(:( nolur yardım edın cıldırcam ya

Cevap: Korg pa 55 tr ritim ve sesler eksık calıyo :((

set yukleme yerıne rıtmı al sadece

Nasıl yanı anlamadım ????

Arkadaslar kımse yokmu lutfenyaaa yardım edecek kafayı yıgcem yemın edıyorum :)

:((((((((((:)(((((:):)((.

ulan harbıden kımse yok arkadas ya aranızda benım dıyen bırı cıkmazmı hıcmı pa55-tr kullanan yok bıraz yardımcı olsanız

muhtemelen duzensız bır set kullanmıssın
ilk once yapacagın iş duzenlı bır pa 55 tr setı bulmak
benım tavsıyem şuydu ki sık sık set degıstırmek yerıne setlerden begendıgım rıtmlerı orga tek tek atmak
ornek verıyorum pop 9/8 lik eksigim var ben bu rıtmı tedarık etmek ıcın setı dıgerıyle tamamen degıstırmek yerıne baska setlerdekı pop 9/8 lik ritmleri orga attıktan sonra denerım
olmadı kıtle uyumsızsa dıger kıtlerle denerım
duzenlı bır seet bulmanız oncelıkle sart o setı yukledıkten sonra kabahat orgtamı yoksa yukledıgınız setlerdemı anlasılacaktır
kolay gelsın

mustafacamci1977 kardesım cok saol aydınlattıgın ıcın ama sorun soyle forumda fuat arkadasımz set yapmıs yenı 2014 pa55tr dıye onu mesela yukledım fakat calmıyor he calıyor ama eksık calıyor sadece 2 - 3 tanesını duzgun okuyor mevzu bu format attım komple temızledım bastan yukledım setı yok arkadas yıne aynı :) bı yerde eksık yapıyorum ama nerde cozemedım BIRDE ZATEN SETLERIN COGU HEP AYNI ADAM AKILLI BIR SET YOKK:(:(