• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

KORG Pa 60 İÇİN KARTSIZ SET LAZIM !!!!

gokhanpower32

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
Değerli arkadaşlar Korg pa 60 için set lazım . Kartım var fakat boş internetten bulduğum setlerde ritim çalmıyor sadece alt yapı sesi geliyor. Neden bilmiyorum. Bn yeni kullanıcıyım hala çözemedim. Benim için setleri ve sesleri paylaşırmısınız teşekürler

Cevap: KORG Pa 60 İÇİN KARTSIZ SET LAZIM !!!!

arkadasım kolay gelsin hangi seti istiyorsun

Arkadaşım kartım var demişsin demekki orgun PA-80 e dönüştürülmüş böyle durumlarda kartın kimin kartı ise o karta uyumlu set yüklemelisin veya kartsız diyorsan PA-80 lerin kartsız setlerini yükleyip kullana bilirsin Kolay gelsin Saygılarımla,

arkadaşlar 32 mb lık bir kart var üstünde bişey yazmıyor ben setleride bilmiyorum 2-4 lük vahd e gibi setler üstünde hiç enstroman sesi de yok onlar lazım.ben yeni öğreniyorum yardımlarınız için saolun

Senin kart aslında 16 mb ama düğme vasıtasıyla 32 mb kullanıyorsun yani 2 ayrı set. Şimdi sen bunlarla kafanı karıştırma, ,ilk öncelikle kart girişi olan bir pc bul ve mce programını indir. MCE programı vasıtasıyla netten bulduğun seti (bin dosyası) karta yükle sonrasında o sete ait seti diskete yükle ve sonrasında orguna yükle, kartını tak ve işin tamam.

İstanbul da isen getir orgunu sana PA-80 harddiski satayım ve gözünün önünde orga takayım. Sonra senin karta beğeneceğin 2 kartı gene seni öğreterek direk harddiskten yükleyeyim. Harddik te setler backuplar yok yok. Ondan sonra kendin öğrenip Harddiskten dilediğini yükle değiştir ve kullan. Kolay gelsin. Saygılarımla,

eyvallah usta teşekürler emeğine sağlık bunun kart okuyucuları satılıyormu usbli olarak

pa80 için kartsız set lazım abi yada ömer set varsa oda olur flasda ömer set varda bende yeniyim yardımınız için teşekkürler

kaedeşim sen önce usbli disket sürücü al gitti gidiyordan sağda solda arama bulamazssın gitti gidiyorda var onu al internetten setlei bul diskete yükle oradan klavyene bende öyle yaptım çünkü flash cardda ömer set var disketteki set farklı olunca kitler oturmuyor ritme şimdi bende disket kullanıyorum