• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa 60 mı gw8 mi

hilas_89

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
arkadaslar bir arkadasım bu konunun yanıtı bilememiş bende siz değerli dostlarımıza soruyorum

Cevap: korg pa 60 mı gw8 mi

düğüncüysen tabi ki her türlü pa60 ...

tabiki pa60

tabiki gw8 pa değerinde bir org kardeşim pa 60 değil de 55 tr öneririm onun samplesi güzel 60 okadar sağlam değil

pa60 al kartlı bak raharına

tabiki gw8 pa değerinde bir org kardeşim pa 60 değil de 55 tr öneririm onun samplesi güzel 60 okadar sağlam değil

kardeşim gw8 de fena alet değil ama iş türk müziğine gelince alet pa60 göre geride kalıyor ...

kardeş gw8 de türk müzikle uğraşıor ama işte dediğin gibi uğraşan yok set ler var ama hepsi birbiriyle aynı neden aynı çünkü kit eksikliği var ama bence gw8 çünkü her türlü ritim çıkarabiliom ona başka orglardan saygılar...

mehdicim ben sana yazdım ya özleine 2-4 birtane yap pa80 de vardı o 2-4 misket ondan conveter yap

arkadaslar bir arkadasım bu konunun yanıtı bilememiş bende siz değerli dostlarımıza soruyorum

aslında ikisinin de artı ve eksi yönleri var buna bir nevi kulllanıcı karar verecek, gw8 ses, ev ve stüdyo ortamında iyi ve yeni bir alet pa 60 eski ona göre düğün için arkadaşın dediği gibi pa 60 ön planda

bana göre gw8 de düğün için idala alet ama bilemiyorum benim arkadas ona göre sordu bende p 60 kullanmadığım için bilmiyorum