• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg PA 60 Set ile ilgili

ozgurkeles64

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa 60
Merhabalar.
Korg PA 60 kullanan bir kızım var.
Size sorum şu olacak
Genelde Türk Halk Müziği, Sanat Müziği, Arabesk ve Taverna, Ahmet Kaya müzikleri çalan birisidir kızım.
Ali kardeşimden temin ettiğim cihaz gerçektende harika durumda. Fakat daha çok oyun havaları vs. var içerisinde.
Bu tarz Vahde'si bol ve yukarıda belirttiğim tarzda içerisinde uygun ritim ve seslere sahip bir set önerebilirmisiniz?
Kafanızı çok ağrıtacağım artık kusura bakmazsınız umarım. :)
Şimdiden teşekkürler.

Not: Cihaz kartsız modeldir.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Korg PA 60 Set ile ilgili

YUKSEL SET her müzik için ritim var yükselmuzik

Selam hocam keşke yollamadan önce söyleseydiniz yardımcı olurdum içindeki vahdeler bi süre idare eder sizi batın bank taki slow beat larla çalışmanızı tavsiye ediyorum., cihazınızı güle güle kullanın

Arkadaşlar
Siteden araşırmalarımda setin nasıl yüklendiğine dair bilgi sahibi oldum. Fakat anlamadığım bir nokta var.
Set ile sesler aynı disket içerisinde oluyor mu?
Yoksa sesleri daha farklı bir yöntem ve disketle mi cihaza entegre ediyoruz?
Hani seti yükledim sesler gitti diye bir çok mesaj okudum. Yanlış birşeyler yapmak istemiyorum. :)
Şimdiden teşekkürler.

Hocam disket temiz mümkünse sıfır olsun ....SET dosyasını diskete atıp yükleyin, , seslerde falan bir sorun çıkmaz. Takıldığınız noktalarda bana pm atabilirsiniz, çoğu kişiye yardımcı oldum size de yardımcı olurum :)

sesler ve ritimler aynı diskette oluyor hangi seti yüklersen o setin içindeki sesler ve ritimler orgga yüklenir her set değiştirmende seslerinde değişir

USB-Floopy emulator aldım. Nasipse p.tesi günü elime geçer. Bakalım hayırlısı ile bir kaç deneme yapacağım. Herşey için teşekkürler.

Arkadaşlar. Dün itibari ile USB Floopy emulator elime geçti. Sitemizden ve başka paylaşım sitelerinden indirdiğim setler mevcut. Fakat şu anki orgun içerisinde bulunan setide kaybetmek istemiyorum.
Yani org üzerindeki seti diskete kaydedebiliyormuyuz ve nasıl yapıyoruz?