• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg Pa 80 5+1e Bağlanır Mı?

berkan74

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg Pa 80
Evde Zevkine Çaldığım Korg Pa 80 Org'um Var.Sesler Full Açıkken Birden Gittiler. Ancak Ben Orgumu Servise Şuan Götüremem. 1-2 Ay Boyunca Çalmadan Durmakta İstemiyorum. Orgsuz Yapamam. 5+1 e Bağlamam Mümkünmü? Mümkünse Nasıl Bağlarım. Şimdiden Sağolun Üstadlarım.Saygılarımı Sunuyorum..

Cevap: Korg Pa 80 5+1e Bağlanır Mı?

5.1 anfi ise bağlanır. Hoparlör ise rca giriş varsa bağlanır. Bir ucu orgun kulaklık çıkışına uygun diğer tarafı 2 adet erkek uçlu rcadan oluşan kablo ile bağlanır.

Saygılarımla.

çıkış yanmadı ise sorun yok 5+1 e bağlanır ama çıkışlar mı yandı ses gitti diyorsunuz.

org anfi cıksı baska bısey org aut cıkısı ayrı bısey kulaklık cıkısı ayrı bişeyy burda anlasalımm bütün orglar kulaklık ve aut cıkısı olan tüm orglar bir baska ses sısıtemıne baglanırrr tabi kendı hoparlorü kadar temız sesvermesede:))

org anfi cıksı baska bısey org aut cıkısı ayrı bısey kulaklık cıkısı ayrı bişeyy burda anlasalımm bütün orglar kulaklık ve aut cıkısı olan tüm orglar bir baska ses sısıtemıne baglanırrr tabi kendı hoparlorü kadar temız sesvermesede:))

üstad nasıl yapıcam bunu? nereye ne takmam lazım... ( ses geliyomu gelmiyormu sorun ne kadar büyük denerim.)