• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pa 80 den çevirme ritimler

piyanistmemo

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA 300
Arkadaşlar üniversal programla korg pa 80 ritimlerini g 600 ve g 800 e çevirdim.ancak deneme imkanım olmadı.elinde g 600 ve 800 olan arkadaşlar bu ritimleri orguna yükleyip denerseler olumlu sonuç verdiği taktirde çok sayıda korg pa 800 ve diğer orgların ritimlerini dönüştürürüz.ritm kitlerinde sıkıntı olursa sorun değil önemli olan bass akompy bass ve melodileri sağlam okursa ritm kitlerini değişebiliriz.sonucu bana bildirirseniz memnun olurum

Ekli dosyalar

• roland g 600 ritimler.rar
    199 KB · Görülen: 257
Cevap: Korg pa 80 den çevirme ritimler

bende bir adet g600 var hemso deneyim bakayım
daha cok seslere ihtiyaç var :)

hemşo ses kolay iş ama g 600 bulsak ta yazsak ey gidi ey bu ritmleri okursa güzel bir çalışma başlatacağım basları melodiyi okusun yeter davul kitlerini ben tekrar yazarım sorun değil bi dene hemşo bakayım sonuç ne olacak

hemso ben denedim ritimleri belki ayar ister ama caf cuf seslerden başka birsey yok kit dediğin olaydan sorun olabilir belki birsey diyemem dediğin gibi yanında g600 olması sart tabiki bende var kız gibi daha :)

davul dabruka seslerinin caf cuf yapması normal onlar kitlerle alakalı düzenlenir.benim merak ettiğim bas veya melodiler nasıl yani ritmin ne olduğu belli oluyor mu

ritim ne olduğu belli oluyor evet onda sorun yok

ritm belli oluyorsa iş tamamdır.o yüklediğin ritimler pa 80 ve pa 800 den dönüştürdüğüm ritimlerdi.benim için önemli olan ritmin bas ve acc leri idi.o cak cuk eden sesler ritmin davul dabruka zil sesleridir.onları silip yerlerine orgun arap kiti veya normal fabrika ritimlerinden davulları zilleri baterileri tekrar yazacağım.o zaman g 600 e uyumlu hale gelecek ve çok güzel şeyler çıkacak hemşo.bilirsin benim işim icat zaten ben bir g 600 alayım hemen....

denicem üstadlar

hakıkaten takdir edilecek bı çalışma
başarılar dilerim

universal style work programını bende kurdum ama çevrim yapamıyorum save derken program kapanıyor nedendir acaba fikriniz var mı. Hocam rica etsem pa 80 ritimlerinden korg i30 için de çevirebilirmisin.