• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

...:::KORG PA 80 düzenli ritim sayfalarıyla özgür kart ve seti buyrun:::...

cankut _95

Moderator
Yönetici
Moderator
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg pa3X pro - klasik gitar
benim kullandığım settir özgür kart altyapılıdır kullanımı kolay piyasada zor bulabileceğiniz düzenli ritim sayfaları mevcuttur bi teşekkürünüz yeterli

Ekli dosyalar

• SET İÇERİĞİ.jpg
    SET İÇERİĞİ.jpg
    175.3 KB · Görülen: 443
Cevap: ...:::KORG PA 80 düzenli ritim sayfalarıyla özgür kart ve seti buyrun:::...

noldu arkadaşlar 80ciler bittimi ?

Cevap: ...:::KORG PA 80 düzenli ritim sayfalarıyla özgür kart ve seti buyrun:::...

kardeşim sana bir ricam olsa. bu kartın ritimlerini kısa kısa bi video çekip paylaşırmısın. benim durumumdaki üyeler için çok faydalı olacaktır. benim orgumda hd yok disket sürücülü bilgisayar yok, kartı yazdırabileceğim yerler ücreti mukabilinde yükleme yapıyor. şimdi bu durumda kullandığım setten daha iyi bir setse kartımı yükleteyim yok eğer gerek kalmıcaksa uğraşmayalım boş yere. paylaşım için teşekkürler

tamam abi rtimleri demo yapıp koyucam bi kac tane bakarsın bu akşam hazırlarm yarın sabah elinde...

bdaha birsey paylaşmam arkadş...

ustad paylasımın iyi olabilir ama kimse deneyemez cunku link ölü linkki yenile o zaman insanlar denesin

2 ay önce baksan denerdin abi kmse bakmıyo linkler o yüzden yenilenmedi bilip bilmeden konusursan set met bulamazsın...

cankut kardeşim bana feysten ulaşır mısın ? bişey konuşmamız lazım setler hakkında

linkler ölü bakarsan sevinirim ustad

2 ay önce baksan denerdin abi kmse bakmıyo linkler o yüzden yenilenmedi bilip bilmeden konusursan set met bulamazsın...

ben ne zaman koydun veya koymadın onu söylemedim sadece pa80 ciler nerde diye ufak bir isyan yazmıssın ona göre dedim senin setinede ihtiyacım yok elimde fazlasıyla set var ben sadece uyardım link calısmıyor diye calısmayan linkler sitede kirlilikten baska bir sey yapmıyor