• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg PA 80 için Karta ritm ve ses yükleme aparatı

• Konbuyu başlatan harun
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 7
  • Görülen : 6K

harun

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg Pa900
Konu kapanabilir.

Konu kapandı.

Korg PA 80 ve Kartlı PA 60 lara bu aparat sayesinde kendiniz bilgisayardan istediğiniz backupları yükleyebilirsiniz. Tek yapmanız aparatı masa üstü xp kurulu bilgisayarınıza takmak ve kartı tanıtmak.Kurulum programı yanında verilecektir. Pa500 aldığım için ihtiyacım kalmadı

Ekli dosyalar

• SAM_1486.jpg
    SAM_1486.jpg
    192.9 KB · Görülen: 296
Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Korg PA 80 için Karta ritm ve ses yükleme aparatı

bu aparat ile set yüklenmez sadece kart a bacup yükleyebilirsiniz seti yine tekrardan disketten yüklemek zorundasınız bu aparatı takınca bilgisayara xp olması lazım işletim sistemi yoksa çalışmaz daha sonrasında mce proğramını kullanmanız lazım yoksa yine bir işe yaramıyor yani bu aparatı bilgisayara takınca kartı yerleştirdiğinizde direk tanımıyor bilgisayar sizin proğrama kartı da tanıtmanız gerekecek fiyat olarak 30 tl ile 60 tl arasında değişmektedir fiyatı bilginiz olsun diye yazdım saygılar

bu aparat ile set yüklenmez sadece kart a bacup yükleyebilirsiniz seti yine tekrardan disketten yüklemek zorundasınız bu aparatı takınca bilgisayara xp olması lazım işletim sistemi yoksa çalışmaz daha sonrasında mce proğramını kullanmanız lazım yoksa yine bir işe yaramıyor yani bu aparatı bilgisayara takınca kartı yerleştirdiğinizde direk tanımıyor bilgisayar sizin proğrama kartı da tanıtmanız gerekecek fiyat olarak 30 tl ile 60 tl arasında değişmektedir fiyatı bilginiz olsun diye yazdım saygılar

cansinan tşk hatırlatman için. Gerekli düzeltmeyi yaptım. Hatırlatman iyi oldu doğru bilgilendirme açısından. Sğl

cansinan tşk hatırlatman için. Gerekli düzeltmeyi yaptım. Hatırlatman iyi oldu doğru bilgilendirme açısından. Sğl

bişey değil ne demek saygılar hayırlı satışlar

bilgi paylaştıkça çoğalır ve güzeldir

kilitli kartların kilidinide kırabiliyormu bu program ve aparat????

evet rahatlıkla karta format atarsın ve yeniden bacup bı yüklersin sorun kalmaz kilitlide olsa fark etmez yani

evet kart kilidini açıp kapatıyor. içine istediğin backup u atıyorsun. kullanımı kolay bir program.

Bu program vasıtası ile kartıin içindeki istemediğimiz sampleları değiştirilebiliyormuyuz? Veya istenmeyen sample'ları değiştirmenin başka bir yöntemi varmıdır. Benim istediğim şey A setinin kitlerini, B setinin klarnetini, C setinin elektrosunu almak. Bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum.