• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa 80 ile ilgili bir kaç soru.

kocaelimüzik

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg
selamlar arkadaşlar.
yeni bir pa 80 aldım.kartın içinde levo ilko gibi isimler var.şimdi ben size bir kaç soru soracağım.vereceğiniz cevaplar belki benim gibi acemiler içinde aydınlatıcı olacaktır.

1-her kartı kullanmak için yanında birde seti mi yuklenmeli.?
2-kartı aynı kalmak şartı ile orga piyasadan bulmuş olduğum ritmi save etsem hali hazırdaki kartımla çalarmı.
3-orgumun ekranında 3 05 versiyon yazıyor bu versiyon şu an için yeterlimidir.
4-son olarak tüm türkiyeye hitap edebilen ve hangi seti yüklersem yükleyeyim çalabilen kart adı varmıdır.

şimdiden teşekkürler.

elimden geldiği kadar cevaplıyım sorularını

1. her kartı kullanman için yanında o kartın setini yuklemen gerekır yoksa ritimler bozuk çalar seslerde

2 .muhtemelen çalmaz senın kartın üstte bahsettiğin gibi ilko levo kart ancak bu karta uyumlu ritimleri save edersen çalar

3. 3.5 olan versiyonunu 3.6 ya yukseltsen daha iyi olur

4. böyle bir kart varsa bana da bildir :D

saygılar

:) bulursam tabiki bildiririm..cevapların için sağol....o zaman sonuç şu demekki içinde levo ve ilko denen arkadaşların setleri var..o zaman bende bunlarla uyumlu nevale yüklüycez..peki bir soru daha yanıtlayabilirsen sevinirim.

ben pa 80 hakkında hiç bir şey bilmiyorum her halde ayıp değildir..

şu olay nasıl oluyor introda bazen duyuyorum güzel sample sesli mesela bağlama veya keman veya klarnet taksim yapıyor..bunları orga nasıl yüklüyoruz....biraz derin bir soru oldu farkındayım...:)

kmp dosyası nedir....nasıl yüklenir nerden dinlenir? :)

3-orgumun ekranında 3 05 versiyon yazıyor bu versiyon şu an için yeterlimidir.

yeterlidir.

istediğin sesleri kartına atman için kartı yeniden duyarlaman lazım bunu da anlatmıyom 2 yıldır anlatılıyor sitede oralardan bakarsın ben msn anlatmaktan usandım adam canlı canlı tarif ediyon yapamıyor