• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg Pa 80 Orgu Icin Yenilik 2

Cevap: Korg Pa 80 Orgu Icin Yenilik 2

bence sanki pa x1 veya pa800 veyapax2 yin rihtimlerini vede sezlerini okutmaya calisiyorlar sanki gibi geliyor bana acaba yetek bir parca takilcakmi pa80sana ali07 sahten pax1 okuyordu galiba

pa80 16 mb kart kapasitesi 64 yada üzeri arttırlması dışında yapılacak hiç bir çalışma pa80 kullanıcılarını tatmin etmeyecektir..
ha bu yazdığım yapılamazmı yapılabilir.. bunu dist. ilgili kişilerede gerçekleştirtebilir fakat diğer org versionların satışının önüne geçmesi ihgtimal ve nedeni ile gereksiz görülür..

ayrıca çalışma ne ise yazınız bilmece kısmını geçelim lütfen.

arkadaşlar bu haberi vereli nerdeyse 2-3 ay oluyor hiç bir açıklama yapılmadı aydınlatırsanız seviniriz.

evet çalışmalar nerde yoksa iyi çalışmıyormusunuz :)

bende aylardır bu konuyu arıyordum ya 80 e usb taktırmam şart benim nerde bu millet nerde bu memleket :D

Arkadşlar o konu hakkında açıklama çoktan yapıldı Forumu takip ettiyseniz Resimler le tanıltıl Pa80 USB siz demek takip etmiosunuz Bu yenilik 2. yeniliok olacak belli zaten YENİLİK 2 die konu başlığı saygılar Hayırlı olsun bnce mp3 okuyacak pa80 leR

yok kardeşim ya bişey yapılmazzz :D bu sözde yeni çıkan dalgayı taa kaç sene önceden biliyorum ben :D bende fdd yerine direk sd card takılacak sanıyodum xD 130 € 250m yapar az sıkarım dişimi 750 m daha koyarım üstüne gider pa800 alırım bence mantıksız usta salim abinin çok sevdiğim bi lafı var onu simdi kullanmak istiyorum ... "Fiyaskoo"

güzel haber nerdeyse pa80 unutuldu sandım klavyemi seviyorum yenilik ve gelimelerde katkısı olan emekçiler saygılar sevgiler

Biliyodum zaten nerdeyse yamahayla bir tutacaklardi pa 80'i ellerinize sağlik arkadaşlar....

KORG PA 80 harddisk usb gibi kullan

Robosoft Mühendislik YENILIK

Robosoft Pa80 CF SDD Disk 1gb Liste fiyatı : 60 Euro

Diger urunler facebook

Robosoft Mühendislik

Tabakçı Hüseyin Sok. No:15/1 Beşiktaş- İstanbu

Tel:05432906088

Robosoft MC <mastudio44@hotmail.com