• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pa 80 ses birleştirme

• Konbuyu başlatan kall
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 1
  • Görülen : 3K

kall

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
Sayın piyanist arkadaşlar korg pa 80 de yeni aldım ve tam özlliklrini çözemdim hala çift ses birleştrme k istyrum mesela elotro yaylı bu ikisini nasıl brlştrip kayıt etmeliyim saygılarımla yardımlarınızı bekliyorum

Cevap: Korg pa 80 ses birleştirme

Almış olduğun Orgun öncelikle hayırlı ve uğurlu olsun, bol kazançlar dilerim. Gelelin soruna,

performanstan herhangi bir sesi seç ekran ana menüdeyken (yani açılış ekranında iken) acc2 de kutucuk işaretli olacak. program tuşuna basıp karttaki seslerden seçmek istediğin sesi seç (örnek, saz)seçtikten sonra ana menüye gel. daha sonra acc3 kutucuğunu işaretle programdan yine kart seslerine gel bu sefer diğer sesi seç (örnek, Mey)seçtikten sonra şu an çift ses oldu yani Saz+Mey sonra write tuşuna bas yukardan 1. seçenekten ismini seç 2. seçenektren nereye kayıt edeceğini seç entere bas. işlem bittikten sonra tekrar write tuşuna bas yukardan 3.sçeneğe gelip f tuşlarnın hangi numarasına atcaksan o numarayı seç.(örneğin: f1 atayacak isen 1 numarayı seç ve enter/yes bas. Kolay gelsin Saygılarımla,