• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa 80 yep yeni bir settt

baba157

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
arkdaşlar korg pa 80 için ne piyasada olan setlerler bağlantısı var nede başka bir şeyle stuıdyoda kendi çabalarımızla yaptığım bir set piyasaya sunucam düğüncü.set diye bir set olcak 05432184217 numaram istediğiniz notada edi zurna kaval elektra saz kuru saz...... dolu dolu ritimler birbirinden güzel alt yapılar. isteyen arkadaşımız varsa irtibata geçe bilir çok kısa bir zamanda videolar atıcam isteyene aradığında canlı dinlete bilirim...

Cevap: korg pa 80 yep yeni bir settt

Usta emeklerine sağlık, set düzenlemek kolay bir iş değil gayet zor lakin tanıtımı/bilgi vermeyi bu şekilde yaparsan pek başarılı sonuç alamassın, naçizane tavsiyem bol bol demoları hazırldıktan sonra reklama çıkki herkesin aklında kalsın. Ayrıca tanıtım yapabilmen için de sitenin belirli koşullarını sağlaman gerekli sanırım. Site yöneticileri bu konuda gerekli açıklamayı yapacaklardır.

arkadaşım emeğine sağlık videoları beklıyoruz özellikle ritrimleri merak ediyorum yüklerseniz kolay gelsin

ben trakyalıyım güzel çiftetelli taylan roman 2\4 ler nasıl acaba

arkadaşlar her yöreye uygun sesler ve ritimler içinde mevcut lakin şöyle bir sıkıntım var video çektim koymam gerekli onun için hepsinin bitmesini bekliyorum her notaya göre uyarlıyorum sesleri o yüzden uzun sürüyor

bekliyoruz abi

3 seneden beri bekliyoz :)

arkadaşlar olmayan bi şeyin tanıtımını yapmak,,,saçma....

birde fiatını yazarsan iyi olur.saygılar.valaha kaç aydır bekliyoruz yeğenim hadi.

Moderatör tarafında düzenlendi:

gunlerdır zırlıyorum PA 80 İN GÜNCEL ÇALIŞMAYA IHTIYACI VAR dıye bı cıhaz tam anlamıyla duguncu cıhazı
adam gıbı bırkaç sample eklense cıhazda okadar mıdı şarkı var gerek yok bıle onlara hafızaa doldurmaya okadar gereksız ses yerıne kalıtelı bırkaç sample ve yoresel dugun rıtmlerı sentezlense yetecek ...........
ama malesef ortada ne tanıtım var nede vıdeo
bu işle ugresanda zamanında yapılan setlerdekı rıtmlerı derlemıs
pa 80 hakkaten kan kaybedıyor