• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pa 80

• Konbuyu başlatan kall
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 2
  • Görülen : 2K

kall

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
Slm değerli arkadaşlar korg pa 80 yni aldım ama sesleri güzel ama rtimleri çok az ve hoşrtm yok kart 16mb lik simge müzik set ise bursalı set dünya rtm indrp yükledim ama bu sete uyuşmuyor efekler karışıyor bu seti nerdeden bulablirm lütfen yardım saygılarmla

Cevap: Korg pa 80

Öncelikle orgun hayırlı ve uğurlu olsun güle güle kullan. Arkadaşım bu aletler sadece set ile randıman vermez, zira yüklediğiniz setin kartınız tarafından desteklemesi, bu setin kartınıza uyumlu set olması gerekir aksi takdirde abuk subuk sesler alırsınız. Set bozuk zannedersiniz oysa kartınız bu seti desteklemiyor dur. Bu aletlerde size hitap eder doğru kartı da bilip ona göre kullanmanız gerek. Bence önce tarzınızı icra edeceğiniz müziği ve yörenizi belirtip ona göre arkadaşlarınızdan doğru kart talebinde bulunup seçmeniz gerekir. Kolay gelsin. Saygılarımla,

Cevap: Korg pa 80

Selamlar
elimdeki cihazartık cok eski oldugu için resmen baydı
imkanlarım dogrultusunda korga yonelmek ıstıyorum
org ile tüm stresimi atıyorum .org çalmak ayrı bır zevk benım ıcın
ama imkanlarım kısıtlı oldugu ıcın ancak pa 80 e gucum yetıyor
bu cihaza istediğim her sesi eklemem mumkunmu ?
cihazda olmayan bır sesı pa 80 e yukleyıp kullanabılırmıyım ?
ornek olarak sen gelmez oldun parçasındakı ermanian duduk sesi cok hoşuma gıden bır ses
bu ses pa 80 de varmı yokmu bılmıyorum ama yoksa yuklemem mumkunmu ?
yanı her istedigim sesi cihazımda kullanabılmek ıstıyorum
rıtmlerı hoş oneml olan ses benım için
iyi çalışmalar dilerim