• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa 800 256 mb ram

Cevap: korg pa 800 256 mb ram

Can abi bnm para v1 çok donma yapıyor çalışırken ne yapmam lazm

Pa 800 çalarken arada dönüyor hiçbir switch calismiyor ama ekran çalışıyo 1 2 dakka sora düzeliyor ama çok sıkyapiyor

DTL yolmaya devam mı ediyor?
DTL Tekel?

1. PA800 keşke sadece bir tek Ram takmakla 256 Mbyte kavuşabilseydi kardeşim.
Ben ve kardeşlerim sabahlara kadar enayi gibi uğraşıp bu alete elektronik bir Devre tasarlayıp bu Ram'i PA800 de çalışabilir duruma getirmeye uğraşmasaydım.
Çünkü OS de müsayit olsa Sadece Ram PA800 de çalışmaz.

2. DTL Tekel olarak görülüyorsa bu DTL nin ayıbı değil.Bu aslında Piyasanın ne kadar içleracısı bir durumda olduğunu gösteriyor.
Biz yetiştirmek için çırak bile artık bulamıyoruz ve Meslek okullarından gelenler de maalesef daha bir Transistörün bile nasıl çalıştığını anlatamıyorlar.

3. Günah almayın derim.Çünkü insanlar her allahın günü bütün anadoludan gelip cihazı neredeyse günübirlik alıp tekrar gidebiliyor.
Siz Servise bir Cep telefonu verdiniz mi hiç?
Kaç günde geri aldınız?
Dua edin ki bana bir Piyango veya Loto vurmasın.Çünkü o zaman DTL diye bir Firma da kalmaz.
Sabahlara kadar çalış ve çocuklarını bile nasıl büyüdüğünü görme ve forumlarda bu tarz hakarete uğra.El insaf!

Ayrıca,

Almanyada 256 Mbyte Ram uygulaması 300 Euro açıp sorabilirsiniz.(yaklaşık 930 TL)
DTL Elektronik bunu 475 TL karşılığında takıyor.(153 Euro)
Fiyatın katlandığını size kim söyledi?

allah azze ve celle helaliyle kazanana çok çok versin ben kimsenin hakkına emeğine birşey söylemedim söylememde konunun en başında kaç paraya takıldığını sordum 275 euro dedi arkadaş oyuzden ikiye katladı dedim çünkü geçen yıl ben sorduğumda 500 tl fiyat olduğunu biliyodum ve tekel olmanın fiyatlarda illaki normal fiyatından daha fazla yansıtılmasına sebep oluyodur biri aksini söylese de inanmam ha buda türkiyede müzik piyasasının ne halde olduğunu gösteriyo hak veriyorum size

Pa 800 çalarken arada dönüyor hiçbir switch calismiyor ama ekran çalışıyo 1 2 dakka sora düzeliyor ama çok sıkyapiyor

Panel de bir temassızlık veya rutubet olabilir.

Arkadaşlar mrb bir sorum olacak pa800 kullanıyorum orgu ilk açtığımda alet bazen seti okumuyor sound record bölümüne giriyorum bazen pcm okuyor bazen de rem i boş gösteriyor bilgisi olan var mi neden yapıyor BU HATAYI

Arkadaşlar mrb bir sorum olacak pa800 kullanıyorum orgu ilk açtığımda alet bazen seti okumuyor sound record bölümüne giriyorum bazen pcm okuyor bazen de rem i boş gösteriyor bilgisi olan var mi neden yapıyor BU HATAYI
orgu ilk açtığındamı gösteriyor? sonra düzeliyor mu?

media bölümünde pcm auto sekmesi işaretlimi eger degilse yüklemez