• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pa-800 acil yardım...

GUAVERAss

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yok
Merhaba arkadaşlar;
Bende şuan 256 mb ramli pa800 var format atıp 16 dk yı yükledikten sonra hiçbir set yüklenmiyor.
bunun nedeni ne olabilir anca 64 mb gösterip normal 8dklık setleri yükleyip kullanabiliyorum?
BOARD LA İLGİLİ OLDUĞUNU SANMIYORUM YOKSA DİĞER 8 DK LIK SETLŞERDEDE SORUN OLUR HATA FELAN VERİR DİYE DÜŞÜNÜYORUM ?
RAM YANMA OLASILIĞINIDA SANMIYORUM ÇÜNKÜ 256 LIK VE GÖRÜYOR ALET..
SANIRIM SİSTEMSEL BİLGİSİ OLAN YARDIMCI OLSUN LÜTFEN
TEŞEKKÜR EDERİM

Cevap: Korg pa-800 acil yardım...

bilgisi olan yokmu ?

selamun alekom
kardesim gir onceden (( media )) ya ondan sonra gir 6. yada 7. sirada oraya gir bak HD yazilmis ondan tusu kaldir cunku o oldugu zaman set yuklenmiyo simdi tarif ettim cunku orgum kapali ... ne olur ne olmaz haber ver daha iyi tarif ederim ...iyi aksamlar

Eğer yükseltme dtl de yapılmışsa arayın seri nosunu söyleyin sizin cihaza ait yazılımı mail yolu ile size yollarlar ve cihazı formatlayıp 256 mb rami işler hale getirirsiniz.Bence cihazınız şu an 256 mb ram i görmüyor

arkadaşlar saolun bu konu hakkında başka fikri olan varmı ? orga 16 dk yüklediğim zaman 256 rami görüyor set yüklemek istediğimde yüklemiyor yarıda ana ekrana dönüyor ?

guaverass kardes senin (( HD protect)) olmus yani kilitlenmis dedigimi yap duzenilir ...

256 mb ram lı 800 lere os 2.01 yuklerseniz bunun ardından klavyenin kendi hfızasında olan yani aleti 256rem görmesi için yazılmış yazılımıda yuklemeniz gerekki 256 görsün.. artı olarak eğer 2.02 rest oss yuklerseniz dtl yi arıcaksınız yada mail atıp aletinizin seri no su söyleyip 256 rem görebilmesi için size farklı os yazılım gönderilicek yukledikten sonra sorun kalmaz.

hocam dtl de yazılım atıldıki orgunuz 256 mb ram i görüyor. siz normal yazılım yüklemişsiniz ve şuan 256 ram iniz olsa bile 64 görüyor org. dlt yi arayıp isteyin 256 mb ı gören yazılımı