• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg PA 800 Alacağım Yardım?

• Konbuyu başlatan hharas
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 4
  • Görülen : 2K

hharas

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Pa3X 76 + PaAS
Merhaba sevgili müzisyen dostlarım:

Bu yakınlarda PA800 almaya karar vermiştim ama formdaki yazılanlar doğrultusunda kararımı PA2X olarak değiştirdim. Konya ve Ankaradaki bailere sorduğumda PA2X'in üretiminin durdurulduğunu söylediler. Nisan gibi PA3X'in geleceğini ve beklemem gerektiğinide söylediler.

Şimdi sizlere soruyorum:

PA800 bana yeterde artar bile ama işçilik olarak çok gözüm korktu. Sahnede çok yormazsam sizce sorun olurmu?
PA3X hakkında bilginiz varmı bekleyeyimmi, Ayrıca PA2X gerçekten üretimden kaldırıldımı?
PA800'ü alırsam sıfır alacağım için çevremdeki arkadaşlardan ses ve ritim alabilirmiyim?

Cevaplarınız ve değerli görüşleriniz için şimdiden teşekkürler.

Cevap: Korg PA 800 Alacağım Yardım?

Selam Hocam Bende 15 gün önce pa800 aldım uçak gibi alet, Nevale bol bol var pa80 gibi:)

tuşesi falanda çok kaliteli, Ama paran varsa keyif senin, pa3x al derim sonuçta para+kalite

pa 2x iin üretimi gerçek durduruldu.pa 3x in ise 2x e göre ram olanaığı fazla oktav 5 yapmışlar sürgüleri azaltmışlar vs. saund nasıl bilinimiyor.3 x e de o kadar para verilmez bence 800 kullanıçısı olarak tavsiye ederim 3 yıldır kullanıyorum hiç bi sorunum yok.nevale de çok çok fazla ama alırsandan her bulduğunu alete yükleme güvenilir salam bi set bul onu kullan derim.

hocam tesisat harici de kullanacağım diosanız pa800 derim hoparlörlü olduğundan dolayı.(proğram haricinde sürekli klavye ile meşgul olma ihtimaliniz varsa)bütçe ye de 2x ve 3x e göre daha uygun düşüyor

Cevaplarınız için çok teşekkürler arkadaşlar. Büyük ihtimal PA800 alacağım.