• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa 800 aldım :)

• Konbuyu başlatan BOLDOR
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 6
  • Görülen : 2K

BOLDOR

**Müzik**
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
arkadaşlar bayramdan sonra hayırlısıyla korg la yeni sezona girecem.
ilk kez korg kullanacağım.bir kaç sorum olacak.

1.os ve üzerindeki seti nasıl yedeklerim.

2. yeni seti nasıl yüklerim.

3. 256 ram var 2 seti aynı anda kullanma şansım varmısıe 64+64 gibi?

4 seti yüklerken dikkat etmem gerenler nelerdir.

korgun acemisiyim orgun değil :D

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: korg pa 800 aldım :)

konuları araştır istediğin bilgileri hepsi mevcut.. hayırlı olsun bol kazançlar..
önemli olan tek sey.. set yüklerkene setin içerisindeki globali sil öyle yükle..
istediğin kadar kurcala çöz bişiy olmaz kolay kolay

sağ ol ağa kolaya kaçalım dedik bakalım araştırcaz artık.Yamahadan sonra biraz karışık gedi.Sistemi çözücez artık.

Bence Korg'un en güzel modellerinden en baba modelini almışsın tebrik ederim.Pa800 Pa2x ile beraber yazılım sorunu olmayan tek klavyedir.Ben yıllardar kullanıyorum çok memnunum.Hemde daha 256 Mb.bile yapmadım.Korg asla karışık değildir.Kullanımı Yamaha'dan çok çok pratiktir.Korg'da yapamayacağın şey yoktur.Korg'a bir alıştınmı bir daha Yamaha'ya dönmeyi düşünmezsin bence(Tyros serileri haric) Kolay gelsin.internetten Korg pa800'ün türkçe kullanma kılavuzunu indir.Herşeyi öğrenir ve yaparsın.

Pa800 den yamaha a3000 e geçtim çok memnunum gerçekten..... Herşey temiz ve net geliyor.... Anlatılmaz yaşanır.... Bençe çok pratik hiç sıkıntım yok! Geçiş sürecim biraz sıkıntılı oldu aleti tanıyana kadar....

:) pozisyon ayni yani aleti tanımak önemli ben zarar vermekten korkuyorum.Satan kardeşimde dikkatli kullanmamı önerince biraz tırstım açıkçası :)

Korkacak bir şey yok .. Çok çok alırsın setle beraber BACKUP'ı ... Bozdun mu at formatı yükle BACKUP'ı ..Kafan rahat olsun.... Nevalesi en bol olan bir klavye, güle güle kullanın.Sormak istediklerin olursa özelden yazarsın lakin önce burada araştır :) takılırsan sor :) :) ... Alete zarar verme olayı set yüklerken dikkat et diyeceğim de zaten 256 MB olduğu için istesen de ona zarar veremezsin. 64 MB olur büyük MB set yüklemek istersin belki sıkıntı olur da 256 MB hiç sıkıntı yaratmaz.Saygılarımla