• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pa 800 hakkında fikir rica ederim önemli

cansinan_24

Süper Üye
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA 80 + KORG İS 40
Arkadaşlar temiz bir korg pa800 buldum dükkandan 4000 tl dediler 3900 e bırakacakmış bana ama daha cihazı görmedim temizmiş 256 mb rem var 1 yılda servis garantisi varmış.

Fiyat nasıl sizce ederi ne kadar bu cihazın
nelerine dikkat etmem gerekir alırken bakarken kurcalarken neye dikkat etmem gerekir cihazı daha görmedim düşüneyim dedim adama. Mp3 board yok muş mp3 board ne kadar alırsak takması kolaymıdır ben yapabilirmiyim servis mi yapıyor yorum ve fikirlerinizi benimle paylaşırsanız sevinirim pa800 kullanıcılarından veya daha önceden kullanan arkadaşlardan yorumlar bekliyorum saygılarımla...cansinan_24

Cevap: Korg pa 800 hakkında fikir rica ederim önemli

can sinan kardeşim bende izmirdenim . uzun süredir pa 55 tr veya pa 80 vede pa800 piyasasını öğrendiğim kadarıyla seninde görmeni, ederi olup olmadığını bizzat yerindegör derim. izmir çankaya onur çarşısı 1-2-3 -4 çarşıdada 2 elleri mevcut..özelllikle bor müzik bu aletin mekanı. sıfırıda temizide her türlüsü mevcut...kolaygeleee

şu an garantisi bitmiş normal temizlikte 2.el pa800(64mb)3500-3800 arasıdır.256 mb ram yaklaşık 500 liradır.buna göre hesabını yap. yeni mp3board 200 eurodur.2.eli kim ne tutturursa durumundadır(250-400 arası) takması çok basittir.
alacağın cihaza ram takılı ise cihazın seri no sunu al dtl servisi ara eğer dtl de yükseltme yapılmışsa bilgi verirler onların kayıtlarında yoksa o cihazdan uzak dur.cihazı aç bütün tuşlara bak çalışıyormu,pitchbende bak ses kaçırıyor mu ekranda renk dalgalanmaları çizgi vs varmı.eğer bunları yapamayacaksan cihaza alışık biri ile git almaya.hayırlı olsun

cevaplar için çok çok teşekkürler başka yorumu olan var mı saygılar

abicim fiyat bence çok çok iyi 3700 2.el garantisi devam eden 64 ramli 800 ler.256 mb ram taktırsan 600 tl ye geliyor euro hesabı. 3500 klavye desen 500 de ram iyi fiyat ama alırken tellisaz abimin dediği gibi iyi incele her tuşuna bak.

Moderatör tarafında düzenlendi:

servet kardeş yorumun için teşekkürler kardeşim saygılarımla