• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pa 800 le ilgili bir sorunum var

rmznkrcm

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA 800
Değerli piyanist arkadaşlar öncelikle herkese hayırlı işler diliyorum; ben henüz yeni bir pa 800 kullanıcısıyım...sorunum,alete yeni bir set yüklemek istedim fakat set yüklendikten sonra bütün enstrüman ve ritimler ekranda olduğunu fakat hiç bir ses seda olmadığını gördüm...dolayısıyla set uyumsuz olabilir düşüncesiyle tekrar eski seti yüklemeye karar verdim; ve yükledimde.. Ama sonuç hiç iç açıcı değil seslerin çoğu yok, olanların saundları değişmiş ritimlerde bazılarında perkküsyon yok bazılarında alt yapı yok ne yapacağımı şaşırdım...sizce ne yapmalıyım:( hafta sonuda düğünüm var bana yardımcı olursanız çok sevinirim;yardımlarınız için şimdiden çok teşekkür ediyorum...

Cevap: Korg pa 800 le ilgili bir sorunum var

arkdasım önce aletin üstündeki seti sil yani saund record ust tırnaktan deleteyi sec sıkan yerden en alttaki al saple yazan re işaretle sil sonra tekrar kendi setini yukle duzelir kolay gelsin

ve yeni set yuklucen zaman bu sekide eski seti sil yenisini yukle kolay gelsin

ve yeni set yuklucen zaman bu sekide eski seti sil yenisini yukle kolay gelsin

Çok teşekkür ederim "qolqesiz" üstadım yanlız kafama takılan bir şey var bu alet yeni seti yüklerken üzerinde yüklü olanı silmiyomu ? birde hazır seni yakalamışken:);ben bu alate pa 1x in setini yükleyebilirmiyim, yüklenirse nelere dikkat etmem gerekiyo izlemem gereken yol nedir vereceğin bilgiler benim için çok değerli çok teşekkürler..:eek:

Moderatör tarafında düzenlendi:

çorumun neresinden bende çorumdayım.

çok teşekkür ederim "qolqesiz" üstadım yanlız kafama takılan bir şey var bu alet yeni seti yüklerken üzerinde yüklü olanı silmiyomu ? Birde hazır seni yakalamışken:);ben bu alate pa 1x in setini yükleyebilirmiyim, yüklenirse nelere dikkat etmem gerekiyo izlemem gereken yol nedir vereceğin bilgiler benim için çok değerli çok teşekkürler..:eek:

usta pa 1 x setını yuklerken pc de globalı sıl oyle yukle

usta pa 1 x setını yuklerken pc de globalı sıl oyle yukle

teşekkürler piyanist eren sana bi şey daha danışacağım benim orgda ilk mesajımda belirttiğim gibi bir durum meydana geldi bazı forumlarda ram yakmışsın diyolar ram yandığında neler oluyo bilmiyorum sence öyle bişey varmıdır... çünki ritimler eskisi gibi değil bazı sesler hiç yok ritimler de öyle olan sesler de bi garip saund yok ne olur bi ümit ver yardımcı ol istediğim yanıtı alamadım

ramazan abi ben yasin tanerin abisi yamaha or700 v2 si olan bende birsürü korg pa800 setler var istersen veririm internetten indirdiğim.

ramazan abi ben yasin tanerin abisi yamaha or700 v2 si olan bende birsürü korg pa800 setler var istersen veririm internetten indirdiğim.[/QUOT
;) anladım yasin tanıdım profil resmin olmayınca eee isimden anlaşılmıyo...senin setleri deneriz tabiiii yalnız pek güven olmuyo ya her sete...bazıları eksik yazılıyo bazıları uyum sağlamıyo falan neyse görüşürüz kardeşimmm...(ilgilendiğin için çok teşekkür ediyorum sağol):):)