• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pa 800 seti usb ye kaydetme...

murselozel

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg pa800
Arkadaşlar bi set yükledim ve ondaki sesleri sildim yerine beğendim başka setteki sesleri yükledim. şimdi bu seti komple usb ye yükleyip paylaşmak istiyorum. Nasıl yapılacağını bana anlatırmısınız?
Yardımcı olanlar için şimdiden teşekkürler...

Cevap: Korg pa 800 seti usb ye kaydetme...

media> tıkla ardından alt menuden Save> tıkla ardından All isminde klasor görüntülenecek onu seçerek save işlemini başlat newname.set falan .. o işlemleri yaparsınız artık .. ekrana seçenek penceresi çıkacak tümünü işaretliyerek usb ne kayıt et.

çok teşekkür ederim sağolun. bu konuyu aslında göktuğ set için sormuştum. çünkü anket kısmındada sordum cevap veren olmadı. göktuğ sette bazı sesleri sildim ram da yer açtım ve ayrıca birkaç güzel ses yükledim. konunun ayrıntısı göktuğ set anket başlığında yazıyo. bu akşam yada yarın akşam için link koyarım biraz düzenledim seti ama çok değil...teşekkür ederim tekrar ilginiz için...

beklıyoruz kardes yeni eklediğin sesler nasılmıs bakalım

hocam silip yükleme işini nasıl yaptın anlatırmısın bi bende silip yüklemek istiyom öyle.beğenmediğim ve işe yaramayans eselr var ve diğer setlerde beğendiğim sesler var onları yükleip tam bir set haline alacağım.

tesekurler

Arkadaşlar bi set yükledim ve ondaki sesleri sildim yerine beğendim başka setteki sesleri yükledim. şimdi bu seti komple usb ye yükleyip paylaşmak istiyorum. Nasıl yapılacağını bana anlatırmısınız?
Yardımcı olanlar için şimdiden teşekkürler...

Arkadaşım bende bir set var yükledim fakat bazı seslerini beğenmiyorum silip yerine başka beğendiğim sesleri yüklemek istiyorum yalnız bu sesleri yükleyebilmek için beğenmediğim sesleri silmek istiyorum. nasıl silebilirim yardımcı olşursanız sevinirim.:):):)