• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg PA 800 Setlerdeki styleri birlestirmek?

mahsuni

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Arkadaslar birkac setin icerisindeki styler daha dogrusu introlu ritimlerin isime yarayanlari bir arada degil, bunlari 1 sette toplama imkani varmi?

Bazi Setlerin icerisinde bulunan ritimlerin birkaci isime yariyor digerleri benim icin gereksiz, sadece Setlerin icerisindeki Styleri yüklersem bu seferde uyumsuzluk basliyor! yokmu bunun caresi?

Cevap: Korg PA 800 Setlerdeki styleri birlestirmek?

Arkadaslar birkac setin icerisindeki styler daha dogrusu introlu ritimlerin isime yarayanlari bir arada degil, bunlari 1 sette toplama imkani varmi?

Bazi Setlerin icerisinde bulunan ritimlerin birkaci isime yariyor digerleri benim icin gereksiz, sadece Setlerin icerisindeki Styleri yüklersem bu seferde uyumsuzluk basliyor! yokmu bunun caresi?

hocam istediğin ritimi alabilirsin ama akumpanya sesleri bozulur,eğerki alacağın ritimin akumpanya sesleri senin kullandığın sette varsa sorun yok,

ritimi almadan önce inceleme yapın,
ritimin değerlerine bi bakın,hangi kit hangi perküsyonla v.s v.s çalışıyo bunları not edin,
ritimi almadan evvel ilk önce kit ve perküsyon kitini orga yüklemeniz gerek veya daha sonra siz kendinizde editleme bölümünden değiştirebilirsiniz,

eğerki alacağınız ritimin kitleri kullanmış olduğunuz sette yoksa ritim bozuk çıkar çalmaz,varsa eğer tekrar kit yüklemenize gerek yok,

direk ritimi alırsanız olmaz,o ritimi çalıştıran kitleri mutlaka setinize dahil etmelisinizki rami kontrol ederek yapın bunları,ramda boşluk varmı yokmu ona göre yapın işlemleri,

ritim nasıl alınır alınırken neler yapılır detaylı açıklama pa800 download bölümünde vardır

Tesekkürler hocam, verdiginiz bilgiler dogrultusunda tekrar bir bakayim.

Ustam çalıştıran kitler setin hangi dosyalarinda bulunuyor!

User dk bölümünde bulunuyor.Ritmi seçtiğinizde ekranda zaten durum ver perk. hangi kitle çalıştığını görürsünüz.

Tesekkürler hocam, verdiginiz bilgiler dogrultusunda tekrar bir bakayim.

Ustam çalıştıran kitler setin hangi dosyalarinda bulunuyor!

kendi setinize alacağınız kitleri alabilmeniz için,

media tuşuna basın--
alacağımız kit hangi sette ise o seti seçiyoruz-
open-
set içindeki dosyalar görünecek global perform saund v.s v.s-biz şimdi buradan saund dosyasını seçeceğiz--
open--
şimdi karşımıza banklar çıkacak biz en en sondaki banklar user dk banklarını bulacağız,tempo tekerleğini çevirerek son banklara gelin,

user dk bankasını bulunca
open seçiniz,şimdi kitler karşınıza çıkacak,
alacağınız kiti bulmaya çalışın tempo tekerleğini çevirerek yapabilirsiniz,

aradığınız kiti bulunca load seçin
load basınca boş bi yer seçin ve kaydedin,
işlem bu kadar kiti kendi setinize almış oluyorsunuz,kolay gelsin

Degerli kardesim ayirdiginiz degerli zamaniniz ve yardimlariniz icin cok tesekkür ederim. Hafta ici calisiyorum, hafta sonu verdiginiz bilgiler dogrultusunda deneyecegim.

Cok ayrintili güzel anlatmissiniz, olmazsa sorun bendedir, yine size dönerim..