• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa 900 için uygun set

piyanist yaman

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg pa 900
selam ketron kullanıcısı iken pa 900 satın aldık aldık ama hayalimizdeki seti bulamadık ketron da set hiç yoktu bunda çok diyorlar ama uygun set yok en uygun set konusunda yardımcı olacak arkadaşlara duyurulur.

Cevap: korg pa 900 için uygun set

Şu anda güzel bir set düzenliyorum... Yarım haliyle göndereyim istersen arkadaşım. (bir-iki gün sonra tümü bitmiş olur herhalde. (Ama yine de bir-iki güne güvenme sen. Ben kendimi biliyorum. Çabuk usanıyorum)
Sağlıcakla...

pa 900 3x pa800 pa 600 pa2 tüm setleri okur ynlız globalı sil setin yükleme ok

Arkadaşlar ben global ile birlikte yukledim bilmediğim için daha sonra yukledigim tüm setler eksik gelico nazi ritimler cazirdamaktan kolonlari patlatacak gibi oluyor ne yapmam gerek

öncelikle global yükleme sonrasında limitör kısmından ayar yapabilirsin

önce alete reset at daha sonra os sitemini yükle daha sonra korg sd11 datasını yükle üstüne versiyon 2yide yükle alet canavar gibi olur reset nasıl atacam diyorsan tarif edeyim intro 1 ebasılı tutu sistem ubdate diyinye kadar sonra altin alt kısmında çıkan yere dokun ve usb nin içindeki reset kısmına dokun resetledikten sonra aleti kapaat aç ve tine intro tuşunu basılı tut alet açılsın bu defada os sitem pkg dosyasını yükle işlet bitikten sonra korg 11 datasını indir yükle daha sonra versiyon 2 yi yükle
kolay gelsin

Arkadaşlar ben global ile birlikte yukledim bilmediğim için daha sonra yukledigim tüm setler eksik gelico nazi ritimler cazirdamaktan kolonlari patlatacak gibi oluyor ne yapmam gerek

Media menüsündeki en allttaki sekmedeki kutulardan restore ye tıkladıktan sonra, açılan sayfada ALL kutusunu seçili halden çıkardığınız zaman, bütün bölümler seçilebilir hale gelir.
Bunlardan; sadece GLOBALin yanındaki kutuyu seçip, diğerlerini boş duruma getirin.
EXECUTE dediğinizde yani onayladığınızda, GLOBAL ayarları fabrika ayarlarına dönecektir.
Diğer yüklenen bölümlere dokunulmayacaktır.

Sistemi tekrar tekrar INTRO tuşu ile açıp format atmaya gerek yok...
SİSTEMİ BİR KERE KURDUĞUNUZDA , SİSTEM ORGUN İÇİNDE FABRİKA AYARLARINI MUHAFAZA EDİYOR.

Bana yardim etseniz olmaz mi nasil olacak ben
Media..Utility..Factory Restore.Execute yapdim orgumu kapatip acdim ondan sonra korg tr data ondan sonra 1 ve 2 yukledim ama cogu bozuk nasil olacak

yımaz nasılsın agam ben cemil osmanın asker arkadaşı

Bana yardim etseniz olmaz mi nasil olacak ben
Media..Utility..Factory Restore.Execute yapdim orgumu kapatip acdim ondan sonra korg tr data ondan sonra 1 ve 2 yukledim ama cogu bozuk nasil olacak

os tan kaynaklanan bir hatadan dolayı utility factory restore exevute yaptığında romda kalıntı oluyor ve rom sesler tam yüklenemediğinden gitarlar ve bazı sesler cızırtı olarak geliyor olabilir bunun caresi format datasıyla intro 1le orgu açıp formatlamak ancak buda başarılı olmayabilir kalıntı varsa bunuda yüklemez dtl yolu gözükmüş size