• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

KORG pa arranger

Cevap: KORG pa arranger

Valla Süpersin Bu program Sayesinde HD Kaliteli Karma Bir SET Hazırlayabilicez SETleri en uç nokasına kadar düzenleme imkanı tanıyor süpersiniz Büyük bir emek.... Kat2000de tam anlamıyla bunu başarmak pek mümkün değildi Pa800 ve yeni çıkan modellerde hata veriyordu yada program kapanıyordu + PCM dataları asla ve asla görmeyi geçtim dinleme imkanımız bile yoktu şimdi ise bu programla mümkün...Emeği geçenlere çok Teşekkürler TURKISH CODE CRACKERS TEAM ekibinede ayriyetten teşekkürler... ;)

ya combo fix virüs programı bu inen link yanlışmı ?

program çalışmıyor....ek programıda çalıştırdım ama yinede olmadı..

Merhabalar...ben babosh denilen şahsa paramı kaptırmıştım, programıda alamamıştım...programı kıranlardan Allah razı olsun...kimsenin hakkı kimsede kalmıyor işte..şimdi programı kullnıyorum..:)

programı indirirken virus prgramınızı kapatın sorun olmaz

arkadaşlar programı indirdim ama combofix diye bir dosya...Problem yok değilmi bilgisayara güvenle yükleyebilirmiyiz..Çok iyi program...Bu arada bu programı pa55Tr içinde kullanabilirmiyiz. Emeği geçen herkese teşekkürler....

çok teşekürler indirdim çalışıyor.sayenizde setlerin içeriğini görmek mümkün

.
Çok güzel bir paylaşım olmuş. Teşekkürler...

Yaklaşık olarak 1 haftadır bunun gibi bir program arıyordum.

Kendi setimizi düzenlemek için ideal oluyor.

Kullanacak arkadaşlara önerim çalıştırmadan önce Antivirüs programınızı geçici olarak kapatın.

henüz çalıştıramadım ama teşekkürler

SAKIN DENEMEYİN!!!! Arkadaşlar pa arranger ile setteki ritimleri taşıyıp bir düzen oluşturayım dedim.orga yüklerken dondu.pa800 ü tekrar kapatım açınca da açılış sayfasının yarısında dondu.Bende full format atıp os vs yeniden yüklemek zorunda kaldım.Bu program ile sadece bilgisayarsa setin içeriğini görmek ve kitleri dinlemekle yetinin.Selamlar