• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg Pa Serisi Komalı Midi Kaydetmenin yolu

ebuzer52

Gold
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Web sitesi
www.haberburada.net
Enst.
KORG PA900
Dilim döndüğünce sizlere Komalı midi nasil kaydedilir anlatmaya çalıştım. Bilenler bilirler bilmeyenlere umarim faydasi olur. destek olmayi unutmayın

Ilgili videonun bulundugu kanal linki:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Korg Pa Serisi Komalı Midi Kaydetmenin yolu

Üstad bir video ses ve ritim editleme nasıl yapılıyor bunu yaparsan çok sevinirim kolay gelsin pa900 için

Üstad bir video ses ve ritim editleme nasıl yapılıyor bunu yaparsan çok sevinirim kolay gelsin pa900 için

Yardimci olmaya çalışırım üstad. Ozelden de mesaj atarim size. Dogrusu ritim editleme kolay da ses editleme pek denemedim. Biraz kurcalayalim bakalim. Youtubda kanalim var orada faideli videolar yuklemeye çalışıyorum. Unarim isinize yarayan icerikler de olur. Abone olmayi unutmayin. Tesekkurler. Yardimci olacagim en kisa surede

Moderatör tarafında düzenlendi:

Üstad benim bildiğim şekliyle ritim editleme olayini linkte anlattim. Umarim faydasi olur. Siund edit olayi biraz karışık şimdilik o konuya giremeyeceğim . Kolay gelsin.

Link:
[YOUTUBE]-Nf_HxhGJ8I[/YOUTUBE]

Iste bu ya.arayip bulamadığım bir cevap uzun zamandir. Tesekkurler ortak