• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg Pa1x İçin Geliştirici Arıyoruz

Cevap: Korg Pa1x İçin Geliştirici Arıyoruz

SLM güzel insanlar, ben pa1deki soundu ne 2de Nede 3x de duydum. Saadece ritimi acin ve dinleyin dinamik des var orgda saadece kimse gelistirilmedi diye pa3aldim. AMA satmaya kiyamadim ve kenarda bekliyor.
Bir set secelim ve Hermes o setde ugrassin. Yenilik olunca update gibi burada paylasiriz. Gelin face de Bir sayfa acalim önce.
Selam saygilar bol müzikli günler

Cihazda layer tonlaması ve ses ve ritimlere ayrı efext verilemediğinden dolayı, yani tek kanal efext olduğu ve tonlama omadığı için çok net ses gelir.

halen unutamadıgım bir alet...tek sıkıntısı yer az olması ve exb için ayrılmış yeri .. user olarak kullanamamız.. kullansaydık 64 mb gene az çok işimizi görürdü..
gerçek şuki 4x deki 400 mb 1x de olsa off off offf anam offf .. piyasayı siler süpürür..

Tek kanal derken açabilirmisiniz biraz. 4 adet efekt katı var, ikisi ritime, ikisi sese değilmi?

halen unutamadıgım bir alet...tek sıkıntısı yer az olması ve exb için ayrılmış yeri .. user olarak kullanamamız.. kullansaydık 64 mb gene az çok işimizi görürdü..
gerçek şuki 4x deki 400 mb 1x de olsa off off offf anam offf .. piyasayı siler süpürür..

Aynen katılıyorum. Uzun zamandır cihaz değiştirmekten gına gelmişti. Pa1x çok ideal bir cihaz. Hafıza tabii ki önemli ama boardla birlikte düşünülürse 64 mb ile her türlü ihtiyaç giderilir. Emo board da zaten temel sesler mevcut ve düzenlemeleride kaliteli. 32 mb rami de eksik görülen yerleri tamamlayacak şekilde kullanırsak ve tabii ki setide buna göre iyi düzenlenirse olay bitmiştir. Esas handikap ağırlığı. Öyle böyle değil, taşınmıyor yada ben yaşlanmışım.

kaloooooooo:cool::cool::cool::cool:

Korg Pa1x 2016.Set'i indirip denemenizi tavsiye ederim.Korg Pa1x sayfasında bulunmaktadır 2016.set.Güzel bir düzenleme yaptım umarım işinize yarar arkadaşlar.

onada razıyız arıkan hocam.elinize sağlık

Elektro sample sesler benden olsun...yakinda su ramazan ayi bitsin hayirlisiyla..elektro butun sesleri ben sizin icin yazacagim.sesleri cekip tek tek orga atacam...ama ban biraz musade edin.bekleyin...