• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg Pa1x Ram Yükseltme ?

Cevap: Korg Pa1x Ram Yükseltme ?

bi hortlatim konuyu belki bi cozum bulunmustur :D
pa1x proda gozum var almak istiyorum kalitesini biliyorum zaten
emo board ile cok iyi calisiyor ama dediginiz gibi 32 mb gunumuz sartlarinda az
bi cozumu bulundumu yada deneyen oldumu

eger biraz aleti tanıyorsanız 32 mb ilede kendi müzik tarzına uygun kullanabileceğiniz setler oluşturabilirsiniz.eger emo board veya türk boart varsa 64mb olur daha rahatlarsınız.şu anda 256 mb setlerde bile çoğu arkadaşımız yüzde 10 nu bile kullanamıyor.pa1x deki kullanmadığınız sesleri samplerleri silin en çok kullandığınız müzik tarzınıza göre rtimleri yükleyebilirsiniz. hatta bir rtimdeki varyasyonu kendi rtime kopyalayabilir.kısacası beş rtimden beğendiğiniz varyasyonlarını introlarını kullanarak kopyalayarak beğendiğiniz tek rtim yapabilirsiniz.kısaca müzisyen arkadaşlar kolay para kazanmıyor.bir aleti aldığınızda sonuna kadar kullanmalısınız.birazda merak olması gerekiyor.pa1x pro daki tonları setleri birzat pa3x se yükleyerek tonlarını denedim tonları alamadım. ve pa1xl le devam etmeye karar verdim.6.5 bin tl ye aldığım orgu 2.5 tlye takas bile etmediler.bu benim zoruma gitti pa3x vereceğim farkı gittim m3 aldım hem ses yönünden çok rahatladım hemde kendimi geliştirdim.mantıklı olan bu.eğer paranız varsa bir sorun yok içinizden ne almak istiyorsanız alabilirsiniz.tüm arkadaşlara saygılarımı sunarım.

yukselte bilirsin arkadasim 64 mb kadar

emo ram bile olsa (32+32), sonuçta hiçbir zaman 64 mb kapasitesi olmuyor. yalnızca 32 mb lık setler yüklenebiliyor. yani pa800 gibi 64 mb olmuyor. (bu benim bildiğim)

bunun gibi os yüklense pa 800 falan döndürülebilir ama yapacak adam lazım

Moderatör tarafında düzenlendi: