• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa2x 128 drum kit yapma!!!!

stefan753

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Korg pa2x
arkadaslar drum kit sayfasini iki katina cikarildigi soyleniyor acaba nasil yapildigini bilenler yardim edebilirmi?

Cevap: korg pa2x 128 drum kit yapma!!!!

Buyur linki kardes.. başka siteden link vermek yasak paylaşmak niyetin varsa kendin upload yaparsın

Moderatör tarafında düzenlendi:

arkadaşlar dtl nin onayladığı pa2x drum sayfasını 64 kitten 128 e cıkaracak Os yi veriyorum. teşekkürü hakediyorum sanırım. Korg Servisimize teşekkür ediyoruz.

Yüklemeyi bilmeyen arkadaşlar için orgu acılışta intro1 tuşuna basılı tutup flasha attığımız bu dosyayı gösteriyoruz. Sıkça sorulan sorulardan biride setimize zarar yada değişiklik olusmuyor

Moderatör tarafında düzenlendi:

Pa 800 de de durum kitleri iki katına çıkarma imkanı varmı?

var dostum....ama dtl onaylamadı..yani zararlı bi yazılım..onun için paylasım yasak...

Cok Tesekkürler Eline Saglik .

pa800 de 128 dk oluyor zararıda yoktur selamlar

cok tesekkürler harika bir olay sagolun var olun saygilar.

arkadaşlar dtl nin onayladığı pa2x drum sayfasını 64 kitten 128 e cıkaracak Os yi veriyorum. teşekkürü hakediyorum sanırım. Korg Servisimize teşekkür ediyoruz.

Yüklemeyi bilmeyen arkadaşlar için orgu acılışta intro1 tuşuna basılı tutup flasha attığımız bu dosyayı gösteriyoruz. Sıkça sorulan sorulardan biride setimize zarar yada değişiklik olusmuyor

Dostum Link malesef ölmüs