• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa300 Asm antep set ve ilahi set hazır

ASmüzik

Altın
Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
G.antep KORG yetkili bayii
merhaba arkadaşlar yaklaşık iki aydır pa300 üzerinde çalışıyorum ve sonunda gaziantep hatay osmaniye gibi çevre illere hitaben pa300 üzerinde nacizane bir set hazırladım genelde bu illerimiz birbirine yakın hemen hemen aynı ritimleri kullanıyoruz ayrıca pa800 üzerindeki ilahi kiti pa300 üzerine dizerek bilindik ilahi ritimlerini pa300 de kullanıma açtım yöre ritimleri arasında yeni ritimler düzenlenmiş ritimler vardır inanın çok emek isteyen ve zaman isteyen bir işelimden geldiyi kadar kendi imkanlarım dahilinde yapmaya çalıştım CÜNEYT ERTAÇ korgun bütün serileriyle ugraşıyor ya allah sabrını arttırsın bence bütün yükü cüneyt beye yüklememek gerek diyede düşündüm ilahi ritimleri ve yöresel ritimleri isteyen arkadaşlar benden isterlerse alabilirler ücret falan gibi bi şey kesinlikle yoktur bi teşekkür kafidir düzenlemeler bittikten sonra seti paylaşıcam arkadaşlar hayırlı olsun cümlemize bol kazançlar dilerim sayğılarımla Asmüzik mehmet geçer

ilahi set solo çalmadım ritimler daha iyi anlaşılsın diye tüm varyasyonlar ve ölçüler kayıttadır

yöresel bazı ritimlerden örnek demolar

Cevap: korg pa300 Asm antep set ve ilahi set hazır

emeğine sağlık dostum...çok makbule geçer...

konuyla ilgili korg pa300 üm var buna ritim nasıl yüklenir bilmiyorum, piyasada korg pa300 ritmi hiç görmedim...başka orgların ritimleri oluyormu

teşekkürler

elinize sağlık, özellikle çiftetelli ve asma davullar direk pa80 i hatırlattı bana.

emeğine sağlık dostum...çok makbule geçer...

Konuyla ilgili korg pa300 üm var buna ritim nasıl yüklenir bilmiyorum, piyasada korg pa300 ritmi hiç görmedim...başka orgların ritimleri oluyormu

teşekkürler

nihayet çözebildim ....

merhabalar As Müzik.....

çalışmalar bittimi, ne zaman biter...

kolay gelsin....

merhabalar As Müzik.....

çalışmalar bittimi, ne zaman biter...

kolay gelsin....

yeni yıl haftası yogunluk vardı o nedenle zamanımız olmadı kusura bakmayın arkadaşlar önümüzdeki hafta içi seti paylaşıcam bu arada pa600 pa900 pa3xle içinde şuan yöresel set hazırlıyorum ilerde bunlarıda paylaşıma açıcam işallah arkadaşlar diyer sorunuza cevaben pa300 sempl okumadıgı için üst model ritimlerini okumaz pa80 kartsız ritimlerini pa500 rtimlerini durum kitleriyle beraber atarsanız okur bence bunada gerek yok zaten cüneyt ertaçın pa600 için yapmış oldugu tr 10 setin pa300 ün rom hafızasının aldıgı kadar datalar yüklenmiş pa300 tonları daha farklı güncelemelerde 20 adet ritim ve dr kitler ve sesler paylaşıldı sahne ve düyün ortamına yetecek kadar şu an pa300 içerisinde ritim ve sesler mevcut korgpaturkiye sitesinden güncelemeleri indirebilirsiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:

Hocam pa300 tüm serilerin ritimlerini okuyor, setin içinden kitini almak şartıyla tabi. Çalışmalar içon elinize sağlık.

VolkanB az önce denedim sadece ritim seçip yüklediğimizde neredeyse tüm serinin ritimlerini okuyormuş. Teşekkürler

link açılmıyor