• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pa300 mu yoksa pa500 trmi

korgi30

Gold
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Arkadaslar pa55 almayi dusunuyodum eski teknoloji diye vazgectim bu iki cihazdan birini almak istiyorum hangisini almaliyim sizce ev kullaniciyisiyim suan

Cevap: Korg pa300 mu yoksa pa500 trmi

ikisin ide kullanmadım pa500tr nin hala sıfırı var mı bilmiyorum ben yeni versiyon olduğu için sıfır pa300 derdim.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Site de bir pa 500TR set bölümüne girip bakın inceleyin bir de pa300 set bölümüne bakın inceleyin direkt karar verirsiniz eğer ikisi arasında kaldınız ise.....

pa 300 al kardeşim pa 500 tesisatta teneke gibi ikisinide kullandım 300 güzel alet hem mp3 özelliğide artısı

pa500 den en büyük artısı, yeni teknoloji
mp3 player
hafif
pa600 datasını içinde barındırır ve pa600-900 setlerine ait performance- pad-style leri okur
daha hızlı açılış
ancak her ikiside kullanıcıya açık sample alana sahip değildir, belli bir süre sonra sizi tatmin etmeyebilir
ama ben ritimlerimi , performanslarımı dahili dk ve soundlarla kendim yazarım keyfime bakarım derseniz kesinlikle fiyat-perfomans açısından iyi klavyedir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Degerli yorumlariniz icin sagolun arkadaslar pa300 ritim konusunda sikinti cekmem gibinme diger orglarin ritimlerinden ayar cekerim zaten evde kullanicam belki yaza bi is cikarsa ses konusunda yeterli olurmu tatmin edermi bilmiyorum

Degerli yorumlariniz icin sagolun arkadaslar pa300 ritim konusunda sikinti cekmem gibinme diger orglarin ritimlerinden ayar cekerim zaten evde kullanicam belki yaza bi is cikarsa ses konusunda yeterli olurmu tatmin edermi bilmiyorum

pa300-600-900 serilerine ilk 2 yıl için 2 ayda bir güncelleme geliyor şu an için 600 ve 900 güncellemeleri durdu 2016 yılı için henüz update bilgisi gelmedi, pa300 için ise ,ses güncellemesi olurmu bişey diyemem ancak diğer iki serinin tr11-tr10 set ritimlerinden pa300 de aynı olmayanlarını karşılaştırarak yükleyebilirsiniz.

eğer siz beklentilerimi karşılar diyorsanız pa300 yeterli, bütçeye göre kötü bir cihaz değil
yanlız şunu ifade etmek isterim, yanlış anlaşılmaya sebebiyet vermemek için

illaki pa300 pa500 pa600 qt vs için demiyorum, bütçe neye yeterse o cihaz iyidir
neticede o klavyeyi kullanacak zenginleştirecek olan sizlersiniz,

Bende pa300 derdim. Pa600'ün yavrusu :) Ritim ve ses konusunda 600 ve 900 serisi gibi olduğunu düşünüyorum aynı gruptan