• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg Pa3x 13 Mayısta Satışta

Cevap: Korg Pa3x 13 Mayısta Satışta

Alet satılmış ama halen türkiyeden videolar nete düşmemiş

Pa3x i cumartesi günü saat 3,30 da aldım. Tuşlar, ton ve maxx çıkış efekti dikkat çekici.

Mustafa bey çok merak ettim bir video paylaşarmısınız.

arkadaşlar ne kadar bu alet tayrosla kıyaslayabilirmiyiz bende zira klavywmi seğiştiricem

Ben müzisyen değilim ama bişey söylemek istiyorum bencede okadar para verilmez stüdyo sahıbı olursun yada dükkanın olur alırsın eyvallah bence ısı bılen bı pıyanıst ıcın cok fazla bı alet bizim mahallede 30yıldır bu isı yapan var pa80 bıle bana fazla dıyo haksızmıyım benım fıkrım dugun gazıno cafe ıcın enıyı pa800 yine saygılar

Ben müzisyen değilim ama bişey söylemek istiyorum bencede okadar para verilmez stüdyo sahıbı olursun yada dükkanın olur alırsın eyvallah bence ısı bılen bı pıyanıst ıcın cok fazla bı alet bizim mahallede 30yıldır bu isı yapan var pa80 bıle bana fazla dıyo haksızmıyım benım fıkrım dugun gazıno cafe ıcın enıyı pa800 yine saygılar
İki misli para verilince 2 katı tabiki müzik yapılmıyor. Pa800 le yapılmayacak müzik yok. Alanlar nefsi için bütçeleri de uygun olduğundan alıyor. Benim gibi amatörlerde var....

videolar düşmeye başladı
[ame=http://www.youtube.com/watch?v=6lh2km3ZxxM]YouTube - PA3X-ÇINAR-HARMANDALI[/ame]