• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pa3x acil yardım.

sosyetik39

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
korg pa500tr
Arkadaşlar öncelikle herkese hayırlı çalışmalar diliyorum. Korg pa 3x klavyem var ve yaklaşık 1 aydır sıkıntı yaşıyorum. Tam düğün esnasında tuşeler işlevini yitirip kalıyor. Ritim çalıyo akumpanyalar çalıyo hiç bi sıkıntı yok ama akor basınca işlemiyor ve çalsam da ses çıkmıyor. Ritim değiştirince de ses değiştirince de düzelmiyor. Orgu kapatıp açınca belli bi süre normal stabil çalışıyor biraz zaman geçince yine aynı şeyi yapıyor. 2 hafta önce orgu dtl 'ye götürdüm sorunu bir güzel anlattım klavye 1 hafta orda kaldı. Butun testlerini yaptik Hiç bi sıkıntıya rastlamadık çalışıyor gelip alabilirsin dediler. Gittim aldim 3 4 düğün yaptım bişey yoktu. Yalnız akşamki düğün de 6 defa aynı problemi yaptı ve mecbur orgu kapatıp açmak zorunda kaldım. Insanların düğünü rezil oldu. Bu problemimi çözebilecek birisi varsa yardımcı olabilir mi ? Şimdiden teşekkürler

Dtl götürmüşsen en yetkili firma orası.. format atmıştır.. sistem bakmıştır.. ram bak.. os versionu ney? bütün yapacağım bukadar :/

Ram ile alakası olmadığını söyledi. Ramdan sadece sample okuyor dedi