• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg Pa3x Full Demo -keşanlı mustafa

keşanlı mustafa

Allah rahmet eylesin
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Yamaha Genos
Şu anda Türkiye'de siz ilk dinliyorsunuz. (27.2.2011 saat 01:20 itibariyle) İtalyada yapılmış oldukça geniş yapılmış Demo... Yorumlarınızı merakla bekliyorum.

Bu videonun sesleri çok daha net

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Korg Pa3x Full Demo -keşanlı mustafa

Değerli paylaşım için çok teşekkürler üstadım,alet fenaların fenası :)

Ah ah, Kanuni Sultan Suleyman bu cihazı görseydi, kemancısını bir dakika tutmazdı. Ah ah neler kaçırdın neler.

abicim eğer 3x kullanıyorsan hemen ECO USB yapıştıracaksın.. Manyak bişey ya.. Kesinlikle tavisye ederim.. Youtubeden izleyin demolarını ECO' nun...

okan09okan09

Moderatör tarafında düzenlendi:

şu cihazında şöyle kaliteli bir çekimini seyretmek ve dinlemek ne zaman nasip olacak bakalım ,mikser adamın yanında halbuki tak kameranı miksere öyle yap şu kaydını daha tatmin edici bi demo dinleyemedik malesef ha bide Benim tercihim Tyros 4 den yana,bambaşka bi cihaz tyros 4.

alet henüz bitmedi. Bunlar bayilerdeki demo aletler. Ayrıca korg ağzıyla kuş tutsa tyros 4 deki batı sample sesleri yakalayamaz.

Yamahada ritim bütünlüğü cok iyi. Yani drum kit bass gitar ve diger accomp secimi kusursuz. Her ne kadar korgun baterileri daha iyi gelsede ritim bütünlügü yok. İcine altyapı girince bir kayıp söz konusu. Bu 3x te aşılmış mıdır ? bence hayır.

Mustafa abi araştırmacı ruhunun onunde bir kez daha saygıyla eğiliyoruz. video icin teşekkürler.

sayfaları dolaşmadan seyretmek için tıklayın,Paylaşım için teşekkürler ustad....

teşekkür ediyorum...

Kayıdı daha temiz video ekledim.