• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pa3x tavırlı sample sesler??

• Konbuyu başlatan nakee
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 52
  • Görülen : 16K
Cevap: Korg pa3x tavırlı sample sesler??

teşekkürler

çk teşekkürler

Abilerim indir butonunu bulamadim ben yardim lutfen

Hocam sizin elinizde kaç tane ve hangi tavırlı sesler var? Ayrıca bende bir kaç tane tavırlı ses var. Bu sesleri de siteden indirdim. İsimleri Uk Klarnet Flose Keman Toplu Keman ve Arabesk Zurna var. Bunlar elinizde yoksa göndereyim.

tesekürler arkadaslar

:):):)tesekürler

tesekürler saol

eline yüreğine sağlık

Arkadaşlar piyasada bir çok ses ve birçok ritim var ancak ben derim ki gelin tavrılı multisample seslerimizi birleştirelim uzun zamandır trakyamuzik üyesiyim eskiden paylaşımlar yapılırdı destekler verilirdi şimdi yine adminler ve bir kaç arkadaş sağolsun desteklerini esirgemiyorlar ama ... diyeceğim o ki pa 3x bize yeter kronos alamayacak olanlar usb alamayacak olanlar için multisample paketi hazırlayalım beraber eğer destek verecek olursanız ben multisampleleri sizden toplayıp bir paket halinde tüm 3x 900 600 300 kullanıcıları için sitede paylaşacağım.klavyelerimizi en güzel şekilde kullanabilelim kronos eksikliğini veya usb eksikliğini aratmasın diye saygılar...
merhabalar arkadaşlar . iyi güzelde bu sesler nerde nerden indirip kullanacağız. herkez bir teşekkürdür gidiyor bizde indirelimde teşekekkür edelim