• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pa3x yeni ritm ve kitler sertaç varol farkı ile artık korg pa3x'de

sertackorg

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Yok
12 YIL BOYUNCA Ketron FİRMASINDA RİTM YAZMAKTA OLAN SERTAÇ VAROL ARTIK ÇALIŞMALARINI Korg PA3X DE SÜRDÜRECEK YEPYENİ RİTMLERİN DEMOLARI FACEBOOK ADRESİNDE

Cevap: Korg pa3x yeni ritm ve kitler sertaç varol farkı ile artık korg pa3x'de

sx3000 kullanırken sertaç varol ritimlerine bayılıyordum.şimdi 3x kullanıyorum.ve eminim 3x içinde çok güzel sertaç ritimleri yaparsınız.başarılar

hayırlı olsun.paralı bir usb çalışmasımı bu?ve 800 okumazmı?

sx3000 kullanırken sertaç varol ritimlerine bayılıyordum.şimdi 3x kullanıyorum.ve eminim 3x içinde çok güzel sertaç ritimleri yaparsınız.başarılar
:)

aynen bende katılıyorum sx3000 in alaturka tonları çok güzeldi... 3x içinde kaliteli çalışmaları olacağından şüphem yoktur...

çalışmalarımızı takip etmek için face de sertaçkorg yazmanız ve eklemeniz yeterli....çalışmalar bittikten sonra usb şeklinde temin edebilecek ve tüm set tamamlandığında sipariş ile istediğiniz ritimleri yazdırabileceksiniz ......teşekkürler

ayrıca sadece pa3x çalışması dır.dikkatinize

ketron kan kaybetmeye devam ediyor artık kimse ketron ile çalışmıyor eline çektiler herkes korga geçti. Yazık oldu ketrona gerçeten çünkü korgda ketronun tok ve doğal soundunu alamıyoruz. Şuan 3x kullanıyorum fakat xd9 daki soundu arar oluyorum.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ketronun en büyük zaafı ritm aksamasıdır ve de efekt eksiğidir.zaten ritm aksaması olduğu zaman başka bişey aramaya gerek yok ben kasa ve tuşe olarak sound kalitei olara çok sevmiştim sx3000i ama ritm aksaması beni çok üzdü ritm çalımaları yapıp siteye verdim hatırlarsanız ama vedalaşmak zorunda kaldım şimdi pa3x ve or700v2plus kullanıyorum düğünlerde or700v2plus tek başına yetiyo özel progrmlar olduğu zamansa 3xle ikisini götürüyorum 3xin üstüne or700ü verip a2000 alıcam ketron audya bile ritm aksatıyo yazık bu gidişle herkes bırakır ketronu yeni çıkan ketronların hiçbiri x1 kadar güzel değil sertaç da bana katılacaktır eminim

pa3x kullanan arkadaşlar birazcık sabredin sx3000deki naturel sound u korgda size sunacağım hiç şüpheniz olmasın iyi günler.....korg pa 3x tam bir dünya bunuda unutmayın dikaktinizi çekerim korg değil korg pa3x

Merhaba.Ketron xd9 ve sx 3000 fiyat ve performansına göre çok güçlü bir alet.Nevale konusunda ise eksikliğine katılıyorum ama sorun değil çünkü mevcut setler yeterli.Halk müziği ve halay konusunda çok başarılı.Bu arada sertaç beye başarılar dilerim.Ayrıca Korg pax3 parası olan herkese nasip olur inşaallah bende dahil. saygılarımla