• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pa50 SD Kartli Cikti 2010

Nejat Levent

MERHUM ( Allah Rahmet eylesin)
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Korg pa50 SD Kartli Cikti 2010

Bilgi

Pa50, çok düşük bir fiyata gelişmiş sıralama işlevleri, güçlü performans özellikleri, kapsamlı düzenlenmesi araçları ve kusursuz ses kalitesi stilleri birleştirir. Buna ek olarak bir SD kart sürücü kolayca mağaza ve modern bilgisayarlar ile veri alışverişinde vereyim.
Sesi Üretimi
Ses Üretimi bizim alkışlanan Triton HI (Hyper Integrated Sentez) Sistemi, Pa50 bir eğlence klavye ses Profesyonel Sentezleyici tam olarak sevdiğim: 32 Mb şaşırtıcı sesler toplam kullanılabilir hale dayanmaktadır.

Tüm klasik sesleri ve Stereo Piyano, Saksafon, Keman, Trompet, flüt, gitar, armonika gibi, özellikle yalnız aletleri geliştirilmiştir. 160 Performans yerler, Yukarı ve Aşağı 1-2-3 Parçalar dahil, Pads, Transpozisyon, Etkileri, vb sesler yapılandırmaları saklamak için kullanılabilir

Çal tarzı ve hızla tüm Programlar (Attack, Decay, Release, LFO, Filtre cutoff, Rezonans) Kolay Programı Düzenle fonksiyonlarını kullanarak düzenleyebilir ve herhangi bir reverb, Gecikmeler, Equalizers, Exciters dahil dört güçlü Master Efekt işlemci kullanımı Song Modları , Overdrives, Ses Decimators, Analog Kayıt, Rotary Başkanı ve Halka Modülatör. 89 etkileri kadar, mevcuttur.

Tam bir program düzenle bölümünde düzenlemek veya yeni programları ve yeni Drum Kits oluşturmanızı sağlar. Ayrıca, iç amplifikasyon bir stereo harici ses kaynağı gönderebilirsiniz.

Devlet-sanat sıralama-of
Pa50 bir ilk klavye birlikte çalıştırılabilir bir Crossfader ile karışık tamamen bağımsız iki sequencer sunmaktır. Süre sequencer çalıştırıyorsanız, farklı Konserler dört gerçek zamanlı klavye parçaları kullanarak deneyebilirsiniz; Pa50 bu aynı anda oynayabilir 40 parça bulunmaktadır.

Her sequencer kendi ayrı kontrol kurdu ve SD Kart aynı zamanda doğrudan iki Songs okuyabilirsiniz. En popüler formatlarda Lyrics, (Tune1000, M-Live, Karaoke, vb), görüntülenir ekran. Ayrıca uygun bir Jukebox fonksiyonu şarkıları kolay zincirler "çalma" kurulmasını sağlar.

Stilleri
Pa50 sekiz parça eşliğinde sahiptir ve biz gerçekten Stilleri oynamak için kolaylaştırdık. Her stil, refakat parça ve dört ayarları gerçek zamanlı parça için (STS) için ayarları da dahil olmak üzere kendi Performans çağırabilirsiniz. Stil tamamen Quantize, Olay Düzenle, Adım düzenle gibi fonksiyonları kullanarak, programlanabilir ve dahili hafıza depolanır.

Seri Backing
Kayıt müzikal fikirlerin nerede Pa50 en belirgin avantajı sağlayan. Geleneksel iş istasyonları sizinle fikir başlatmak için boş bir palet sağlamak olarak ya da çok küçük bir grup olarak need you, Pa50's Backing Sequencer eşliğinde sistemi sağlamak için yararlanabilirsiniz. Eğer sadece davul gerekirse, Stil seçebilirsiniz ve birkaç düğme basın parça davul oluşturmak, ekleme gereken yerlerde doldurur. Want more? Olan her türlü fikri takip edecek sekiz oyuncu kadar almak için tam sistem kullanın.

Kolayca böylece yeniden olmadan yeni fikirler deneyebilirsiniz kayıt gerekli her şeyi chord fikirler, break-çıkışlar vb ve otomatik parçalar değişecektir sistemi değiştirebilirsiniz oynadıktan sonra. Bu basitlik ve müzik bu daha fazla fakat karmaşık talep geleneksel sistemlere eş olamaz oluşturmak için esneklik getiriyor. Böylece olmayan klavyeci ve kimin hızlı çalışması gerekiyor profesyonel için mükemmel bir araçtır.

Ve kendinizi sequencer parçaları ayrıdır oynamak için gereken sesler, yani notu herhangi bir korku ya da efektler kurulum tavizler soymaktan asla.

Song
Onboard 16-Parça sequencer Realtime verir veya Adım Adım kayıt. Olay Düzenle, Quantize, Transpose, Hız, Sil, Kes, Ekle, Kopyala, Kolay Ses düzenleme gibi bütün düzenleme özellikleri sezgisel ve kullanımı kolay, süre 4 tam programlanabilir Stereo Dijital Efektler aynı zamanda bir ve heyecan verici oluşturmak için kullanılabilir profesyonel mixdown.

Songs programlanan ve 4 etkileri ile kaydedilmiş da Song Play Mode, bir canlı konser sırasında Pa50 büyük seslerin tam yararlanmak için kullanılabilir.

i-Serisi uyumluluğu
"I-serisi sahipleri" modelleri (i3, iS40, i30, vb) bu Pa50 eski modeller stil dosyaları ile uyumlu olduğunu bilmek mutluluk duyacağız. Bu tarz veri daha önce eski modellerde kullanılan kaybetmeden tüm yeni heyecan verici sesler ve Pa50 özellikleri keyfini istediğiniz tüm müşterilerine yardımcı olacaktır.

Programlanabilir Pedler
Dört Pedler tek tek her Performans ve STS için programlanabilir. Yastıkları önceden seslere veya fonksiyonlar için olanları pedalı çoğaltma atanabilir. Örneğin, bu bir dans Stil veya Rotary Başkanı ile birlikte hızlı bir kazıyıp ses için / yavaş geçiş fonksiyonu bir arada Organ Performans yardımcı olacaktır: Hayal gücünüz için sınırı yok!

Yüksek performans Solid-State Disk
Solid-state disk, hangi 20Mb sıkıştırılmış veri için, disk teknolojisindeki en son geliştirilmiş alabilir ve sıradan Flash Rom göre daha yüksek performans sağlar. Artı, doğrudan SD Kart bir düğmeye dokunarak stilleri seçebilirsiniz - hiçbir yükleme işlemi gerekiyordu.

Çoklu görev operasyonu
Pa50 hangi, yeni bir stil bir süre oynarken yüklemek için yeni bir program sırasında Şarkı çalarken yük ve süre senin şarkı fikirlerini dinlerken bile ses veya Global parametrelerini sağlayan güçlü bir çoklu görev işletim sistemine sahiptir. Bu da bir sıvı süreç çalışma yapar - teknolojisi yaratıcılığın şekilde geçmez. SD Kart doğrudan hiçbir zaman yük ile Play veri.

Mükemmel amplifikatörlü
Pa50 özellikleri yeni 2 x 15 Watt amplifikatör / hoparlör sistemi, derin, düz ve güçlü ses oynatma için tasarlanmış.

Güzel tasarlanmış
Temiz hatları ve Gümüş kaplama ile Pa50 olarak ses kadar iyi. Kolaylığı kullanmak mantıklı bir kontrol paneli ve doğrusal yapılanma ile en sık kullanılan işlevlerine bir düğmeye dokunarak hızlı erişim sağlamak için stil tahrik vardır. Stil, Program, Performans ya da Single Touch Setting seçilmesi hiç bu kadar kolay olmamıştı.

demolar dinleyiniz.

korg pa 50 sd softwareler asagidaki linkte

Moderatör tarafında düzenlendi:
paylaşım için teşekkürler üstad.

Fiyatı Belli Oldumu?

sadece midi saklamak için işe yarar çünkü zaten katsız set adam gibi bir tek cevo var oda bir diskete sığıyordu zaten

Paylaşım için teşekkürler hocam Türkiye'de satışa çıktımı ? Yurtdışında €601.54 dan satışta, güzel fiyat.

Turkiyede yok gec getirirler belki.

yazdigin fiat hakikatten dogru cok ucuz.tesekkurler ustat.

Moderatör tarafında düzenlendi:
tesekkurler paylasim icin ama ben japonyada yasiyorum ve burada pa50aldim turk ritimlerde var orjinalinde VAHTE, ORIANTEL, ROMAN VE CIFTTELLI var ama oyun ahavasi ve karsilama yok bu ritimleri ve daha degisik turk ritimleri ile elektro baglama gibi klavye sslerini nasil temin edebilirim ayri ca bu orkta koma yi bulamadim komayi nasil kullanabilirim yardimlarinizi bekliyorum simdiden cok tesekkurler.

tesekkurler paylasim icin ama ben japonyada yasiyorum ve burada pa50aldim turk ritimlerde var orjinalinde VAHTE, ORIANTEL, ROMAN VE CIFTTELLI var ama oyun ahavasi ve karsilama yok bu ritimleri ve daha degisik turk ritimleri ile elektro baglama gibi klavye sslerini nasil temin edebilirim ayri ca bu orkta koma yi bulamadim komayi nasil kullanabilirim yardimlarinizi bekliyorum simdiden cok tesekkurler.
araplar için üretilen bu modeli alsaydınız, türk sesi ihtiyacınız olmayacaktı.

bende cok istedim ama maalesef burada yok o orklardan, turk sesleri yuklenemezmi bu orka