• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg PA500 Tr - DİLARA (Ankara Oyun Havası)

Cevap: Korg PA500 Tr - DİLARA (Ankara Oyun Havası)

Pa500 tr kendinden tr çipli yani bu demodaki elektro sesi ve daha bir çok tr sesi ve ayrıca tr ritimleri ve kit ve sampleleri ort versiyonda bulamazsın kesinlikle bulaşma derim.

Pa500 tr kendinden tr çipli yani bu demodaki elektro sesi ve daha bir çok tr sesi ve ayrıca tr ritimleri ve kit ve sampleleri ort versiyonda bulamazsın kesinlikle bulaşma derim.

peki bu 500tr setleri ort ye yüklenemiyor mu?

bu imkansız çünkü bu sesler sample kitler kısacası tr olan herşey cihazın içindeki rom hafızada yüklü ort versiyon bildiğin pa50 tarzı bir alet .

bu imkansız çünkü bu sesler sample kitler kısacası tr olan herşey cihazın içindeki rom hafızada yüklü ort versiyon bildiğin pa50 tarzı bir alet .
değerli bilgiler ve ilginden dolayı teşekkür ederim.... yani 500 ort bu yüzden uygun fiyatlı düz 500 tarzı bişey o zaman... şu dante tr de kafamı kurcalıyor ama daha 6 ayda 2.elinin piyasaya düşmesi düşündürüyor beni açıkcası 500tr ile dante tr arasında karar veremiyorum gönlüm dante desede aklım korg dan şaşma diyor..

Kesinlikle Korg pa500 tr nevaleside bol her türlü program yaparsın evde hobi olarakta çalarsın pratik alet .

sevgili yeğenim kartal 123 kartal demek bjk demek tabi bu işin espiri ben bjk li mehmet yaşım 63 . şu elektro sesine bayıldım ne olur seti nerden bulabilirim vallahi kaç para ise yanlış anlama para için bu seti varsa burdan yayınlayabilirmisin yardımcı ol bu seti bana ulaştır cebimi de veriyorum .05354683279. bekliyorum.saygılar.

Moderatör tarafında düzenlendi:

Seti paylaşmayı veya satmayı düşünmüyorum.Güncel demo.