• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

KORG PA500TR ACİL YARDIM ritimler

mehmet01

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
or700 v2 plus xd9plus korg pa500tr
üstadlar orgun üzerindeki kendi ritimlerimi silim derken unities ten sanırım bankaların hepsini sildim orgun üzerinde user1 user2 hariç ritim kalmadı orgu aldıgımda üzerinde gelen ritimleri geri yüklemek istiorum bunun icin ne yapmam lazım fabrika ritimlerini yedekleyen varsa paylaşabilirmi bati ve türk ritimlerini yeniden yüklemek istiyorum cok tesekur ederim simdiden

Cevap: KORG PA500TR ACİL YARDIM ritimler

yada alete res mi backup mu ne yuklemem lazım korgun ısletımını bılmıom neler yapmam lazımmm

Buradan pa500TR resource dosyasını indir sonra karta at..... """Pa500_res_v119_turkiye.BKP""" dosyasını........... media---utility--full resource restore yollarını izliyorsun ve karta attığın bu Pa500_res_v119_turkiye.BKP dosyasını seçip yoluna devam ediyorsun.En sonunda işlem bitttiğinde cihaz senden kapatıp açmanı isteyecektir.Kapatıp açtığında işlem tamamdır..Saygılarımla

Yalnız bu işlemi yapmadan önce kullanmış olduğun seti mutlaka karta yedekle.Sana tarif ettiğim .BKP dosyasını yükleyince cihaza fabrika ritimlerini yükleyeceksin ki user banklar kuvvetle muhtemel boş kalacaktır.O nedenle sonra user banka seti yükleyeceksin.

hocam ilgin alakan ıcın cok tesekür ederim hayırlı günler

Değerli dostum verdiğin bilgiler için teşekkür ederim. BİLGİ PAYLAŞTIKÇA GÜZELDİR diyorum. Saygılar