• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa500tr yeni set 2013 istek

• Konbuyu başlatan seymen
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 6
  • Görülen : 3K

seymen

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA600 QT & ROLAND BK-5
arkadaşlar başlıktada belirtiğim gibi yeni bir set yapacak arkadaş yokmu hep aynı ritimler dolaşıyor setlerde sadece yeri değişik şöyle bol introlu 2013 şarkılarını haraketli 2/4 leri popları zeybek havaları çiftetellileri ile salam bir set yapacak gerekirse para ile satacak bir arkadaş yokmu :) yoksa ben orgu satacağım :)

Cevap: korg pa500tr yeni set 2013 istek

O kadar ritim var kardeşim bence siz onları dinlemekten sıkıldınız :D Acaba bir düğünde kaç tane 2/4 yada kaç tane çiftetelli kullanılıyor.Bence 2 yada 3 er tane farklı ritim ile düğün veya eğlence yapılır..Piyasada tanesini 20 TL'na ritim yazan insanlar var.Onlardan bulup yazdırabilirsin.

sanırsam biraz öle oldu yeni set diye çıkanlar aynı ritimlerin yerlerini değiştirip piyasaya koymuş ozaman bunlarla idaremi edilecek :S bence yeni yeni setler çıkmalı introlu ritimler yapılmalı 2013 şarkıların ritimleri gibi . a1000 ritimleri nasıl piyasada geçende bir dosya indirdim içinde 200e yakın ritim vardı çoğuda sağlamdı çok iyidi bunun gibi tabi bir örnek.

pa500 tr çok pratik sesleri güzel ritimleri güzel ama davulları ve zurna sesleri çok başarısız bu yüzden kimse ritim yazmaya yeltenmiyor şöyle bol davullu çiftetelli roman 2/4 ler yazacaklar ama davullar çok kötü tek suçu bu

aletin davul tonları o kadar da kötü değil davul tonları biraz güçlendirildiğinde çok güzel sonuçlar alınabilir.Bu sitede yasin kardeşimizin yazdığı çiftetelli ritiminde ki davullar gayet başarılıydı ...

bence davul kitleri guzel ve net bende bir harmandalı var anlatamam introlu çok harika

Bencede setlerde yeterinden fezla ritim var introlu ritim dersen pek güncel şarkılarda yok bu gerçek bende kendi çapımda elimdeki ritimleri değiştirmye başladım bunu sizde yapabilirsiniz youtubede videolu anlatılmış ritimdeğiştirme ve yazma ile ilgili videolar var bunlardan yola çıkarak birçok şey yapabilirsiniz