• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pa500trmi pa80mi

Cevap: Korg pa500trmi pa80mi

Yamaha ve korg hıc bırzaman kıyaslanamaz ben bunu ogrendım artık or700v2plus korgpa500tr bu ıkı cıhazında bırbırınden ustunlugu yok ben muzısyen degılım cok ıyı dınleyıcıyım 2 cıhazında eksıklerı var pa500de sesler rıtımler dandık or700v2plusta rıtımler cok ıyı sesler kotu tus takımı yumusak elektırık kablosunu hoparlaronun altına koymuslar hoparlor ısınıp duruyo pa80 dıyosunuz pa80nın en sag.lamını bulmak ıstısna hepsınıde gec dun arastırdm pa500tr satıs rekoru kırdı

Ali kardeşim eski bir pa500 tr kullanıcısı olarak aman diyim sana ben Yamaha or 700 v2 plus la takas yaptım ve diyorumki senelerce boşuna korg kullanmışız..:)500 ü ilk aldım 1 hafta kurcaladım sonra koydum kenara düğünden düğüne açıyodum ama yamaha öyle mi manitam gibi biraz görmeyeyim özlüyorum..
Bence v2 plus al keyfine bak ne set derdi ne bişey.Ne istersen onu yükle çalsın bu kadar..!
tuslari cok yvmusak oyuncak gibi

PA500TR ALMAYA KARAR VERDIM OR700V2 PLUSU DA DENDDIM PA80IDE SUANA KARAR VERDIM PA500TRyi SECMEMDE 2SEBEP VAR RX TEKNELOJISI VE SD KART OLMASI PA80 RITIMLERINI OKUYO PA500TRYI ALIP HAM SESLERINI ISLEYIP 0 DAN SET YAPICAZ YAZA KADAR SET TAMAMLANICAK

klavyen hayırlı olsun ali kardeşim peki yapıcağınız seti paylaşıma sunucak mısın?