• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa55 direct fd de ririmleri göremiyorum

• Konbuyu başlatan zeyse
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 5
  • Görülen : 2K

zeyse

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
yamaha
meraba arkafaşlar yeni aldığım pa55 i çözmeye çalışıyorum klavyeci deyilim sadece ritim acompany ve midi yani sözsüz alt yapı olarak kullanacağım biraz çözdüm ama şu an disketteki ritimlari direct fd de göremiyorum yardım lütfenteşekkürler

Cevap: korg pa55 direct fd de ririmleri göremiyorum

çok zor birşey olmasa gerek ama niye kimse yardımcı olmuyor 23 kişi görmüş tek cevap yok bekliyorum

Moderatör tarafında düzenlendi:

mrhb . benim başımada geldi bir kaç defa öncelikle diskette ki setin gerçekten 55 ait olduğuna emin ol. eminsen disketin sağlammı ona bak hepsi tamamsa orgun disket sürücüsünü sökmene gerek yok dışardan hava ile temizleme sansın varsa temizle yoksa üfleyeek yap bu işlemii düzelir yüzde 90 . sanırım sürücüde tozlanma var ben böyle hallediyordum bu işi .

midileri okuyor acaba ziptenmi çıkaramıyorm dicem ama disk tuşuna basınca ritimleri görüyorum direct fd göremiyorum teşekkürler dora28 selamlar

yanlış bilgi olmasın çok uzun zaman geçti ama zannedersem set halınde değil de sadece user 1-2 yi diskete atmat gerekiyor olması lazım yada style dosyasını

direc fd den sadece disketin içindeki ritimleri görür ister set halinde isterseniz sadece style klasörü olsun fark etmez