• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa55tr ritim set indir

• Konbuyu başlatan AdmiN
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 46
  • Görülen : 31K
Cevap: korg pa55tr ritim set indir

canım kardeşim ellerine saglık

tesekkürler

selamlar pa 55 için sağlam set yokmu 2-4ağırlıklı

İyi günler bana pa 55 tr ritimlerinde 2/4 erdoğan ritmi lazım bu ritmi normal bi tempoda 20 dakka olarak nası mp3 e çeviririz ?? Telefonda ses sistemi ile kullanmak istiyorum bana yardımcı olun

selamlar pa 55 için sağlam set yokmu 2-4ağırlıklı
Bu 2/4 ritimlerinden 2 / 4 eedoğan diye geçen eski güzel bi ritim var bunu nasıl bulabiliriz ben bu ritmin telefona mp3 olarak aktarımını istiyorum yani böyle bir ritmi telefona mp3 olarak atıp açabilirmiyiz ? Bana detaylı bilgi verebilirmisiniz yeniyim

bu ritimleri mp3e nasıl çevirebilirim
İyi akşamlar usta ben pa 55 tr ritimlerinden 2/4 ün oyun havası ritmi olarak kullanılan eski bi ritim olan (2/4 erdoğan ) ritmini telefonuma mp3 olarak atmak istiyorum . Mesela 20 dakka olarak tempo 90 gibi . Acaba böyle bir şey yapıla bilir mi bazı orglarda ritimlerin usb ye set halinde bilgisayar dan atıldığını gördüm bence telefona da mp 3 olarak atıla bilir diye düşünüyorum .. yetkili kişi bi bilgi vere bilir mi ? Bu ritmi biz mp 3 olarak nasıl çalabiliriz . Bilgisayar orga usb yardımıyla ritim atabiliyosa telefonada kes kopyala yapıştır . Yaparak mp 3 olarak kayıt yapıla bilir diye düşündüm . Yada bi pa 55 tr ı olan bi abimden 2 /4 erdoğan ritmi varmı diye sorup varsa org üzerinden ritmi istediğiniz tempoda açıp mesela 110 tempo ya ayarlayıp stüt yo ortamında net bir ses kayıt yapılarak mp3 e dönuştürüle bilir buda telefon üzerinden ses sistemi takılarak org gibi telefonumuzu kullanmak daha mantık lı geliyor bana org a set atan yetkili bi abim varmı yardıma ihtiyacım var 5 senedir böyle bir şeyi araştırıyorum saygılar