• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pa60 Kart?

• Konbuyu başlatan zfr53
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 7
  • Görülen : 5K

zfr53

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
Korg Pa60
Abilerim ben orguma kart taktırmayı düşünüyorum..DTL de yapıldığını duydum..fakat sizden ön bilgi almak istedim..sorularım şunlar;
1-32mb kart nasıl oluyo?altlı üstlü 2 tanemi?
2-bu işlem ne kadar sürüyo
3-Fiyat olarak kaça patlar?
4-güzel bir karadeniz kart olarak hangisini önerirsiniz?(ben doğdu d6-ilko&levo düşündüm)

Cevap: Korg pa60 Kart?

Sevgili dostum dediğiniz gibi bu işleri DTL Elektronik servisi yapıyor.Ücreti DTL nin takdirine bir iştir fiyatını ve takılma süresini de oraya sorsan bence deha iyi edersin. Bu işlemi yaptıktan sonra orgun zaten PA-80'e dönüşüyor ve PA-80 kartları ve setleri ile çalışıyor. 32'lik kart dediğin gibi altlı üstlü falan değildir gene tek karttır fakat arkasında küçük bir pot vardır her basışında diğer karta geçer anlayacağın ktek kartı 2 veya 4 karta bölmüşler gene 16 ile çalışır tek farkı arkasındaki değiştirme potu dur. Kolay gelsin Saygılarımla,

yardımınız için teşekkür ederim..ama 32lik kart meselesını anlamadım hala

kartın üzerinde bir tane düğme varmış basınca ilk 16mb lık kartı görüyormuş bidaha basınca diğer 16mb lık kısmı görüyormuş...yani iki tane 16lık kartın olduğu birini çıkarıp diğerini taktığını düşün:) eski Roland lardaki kart sistemi..

he tamam şimdi anladım :d saolunn

Sevgili dostum dediğiniz gibi bu işleri DTL Elektronik servisi yapıyor.Ücreti DTL nin takdirine bir iştir fiyatını ve takılma süresini de oraya sorsan bence deha iyi edersin. Bu işlemi yaptıktan sonra orgun zaten PA-80'e dönüşüyor ve PA-80 kartları ve setleri ile çalışıyor. 32'lik kart dediğin gibi altlı üstlü falan değildir gene tek karttır fakat arkasında küçük bir pot vardır her basışında diğer karta geçer anlayacağın ktek kartı 2 veya 4 karta bölmüşler gene 16 ile çalışır tek farkı arkasındaki değiştirme potu dur. Kolay gelsin Saygılarımla,

cok teşekkürler hocam desteğiniz ,değerli paylaşımlarınız için

teşekkürler hocam

usta bu kart yuvasını ve kart entegresini satan biryer yokmu