• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg Pa600 Qt CE demo

• Konbuyu başlatan harun
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 18
  • Görülen : 6K
Cevap: Korg Pa600 Qt CE demo

Anladığım kadarıyla bu demolar yani en azından bize sunulan demolar öle ahım şahım demolar değil fakat şu var org un açıklamalarındada yazıyor türk ritimleri olacak diye yani bu dinlediğimiz demolar ve ritimler orgun üzerinde aynı batı ritimleri gibi sabit olacak sanırım. Değerli üstatlarda org un özelliklerinden yola çıkarak yeni usb setler ritimler sesler yazacak ve alet dahada güzel olacak gibi geliyor. Bence dinlediğimiz demolar aletin çok az bi bölümünü kapsıyor. Bizde bu demolara göre yorum yapıyoruz. Aletin usb hazırlanmış setli tanıtımlarını dinlemeden yorum yapamayız..

ben bir fark göremedim pa800, pa2x, pa3x, pa600 hepsi aynı hep aynı soundlardan bıktık. Milleti kandırıyorlar para tuzağı başka bişey demiyorum.

İslam abi zaten öyle olması gerekıyo yamaha rolanda korg ketron a gem caiso ya benzemez korg un saundu hep aynı dır her yeni model çıktığında sadece tonları güzelleştiriyolar yazılan ritimler sample ler bile aynı pa1x teki fabrika ritimlerimlerındeki ritimler pa500tr nin fabrika ritimleriyle aynı

arkadaşlar almayı düşünüyorum ama biraz daha beklemeyi tercih ediyorum. öte yandan pa1x de kalmıştı aklım şimdi iyice karıştı vallaha. en azından 500tr yide inceledim dinledim iyice. bencede 500 den daha iyi olduğu ortada. ne dersiniz yaw kullanan arkadaşlarında tavsiyesini almak istiyorum. keşke pa1x dede şu usb olayı olsaydı. önerilerinizi bekliyorum. ben adana dayım. malum burda halaylar çok ağarlıklı. bu konuda korg çok doyurucu oluyor. ama öte yandan kağıt gibi bir klavyesi varsa bana uymaz.

ben bir fark göremedim pa800, pa2x, pa3x, pa600 hepsi aynı hep aynı soundlardan bıktık. Milleti kandırıyorlar para tuzağı başka bişey demiyorum.

cunku hepsi ayni ses islemcisine sahip dogal olarak cikan ses hepsinden ayni olacaktir teknik olarak ,ama kulaktan kulaga farkli geliyor galiba o kadar :)

Moderatör tarafında düzenlendi:

Pek iddalı konuşmayı sevmem ama korg pa80 vepa800 den sonra en çok satış yapacak olan cihazı dinliyoruz,eğer özellikleri aynı yazııldığı gibi doğruysa ben gözü kapalı alırım bu cihazı,nedenmi bi kere çok ucuz olacağı söyleniyor bizler dağa taşa düğüne giden insanlarız 6-7 milyarlık cihaza kıyıpta tozun toparağın içine hele hele bizim buralarda şimdi çiğ yağar yağmur gibi cihazlar resmen yıkamışsın gibi olur eee yazık günah o paralara,yıllarca korg kartsız pa6o ile düğün yaptım hiçbir şikayet duymadım sonra ketron xd9 ile düğün yaptım keza ondanda gayet memnundum ama değişiklik ara sıra klavyecinin dopingi oluyor ,sanırım yeni cihazımda büyük ihtimal bu pa600,kartısz pa60 düğün bitiriyorsa bu fazlalığıyla bitirir,en iyi cihaz sahip olduğunuz cihazdır bunu unutmayın kimi roland sever kimi yamaha kimi korg sen tyoros 4 ile veya pa3x ile düğün bitirirsin ben roland g800 ile bitiririm yol aynı yol sadece araba farklı ve şöför araba seçmez,saygılar.

Okan abi ye katılıyorum şöfôr araba seçmez bazen araba şöför ü seçiyor.

Okan abi ye katılıyorum şöfôr araba seçmez bazen araba şöför ü seçiyor.

:D:D:D Aynen Ali kardeşim,zaten en çokta ona kızıyorum,youtubede bazen dolaşırken görüyorum adam daha klavyeyi yeni yeni öğrenmiş ama elinde pa3x ,pa2x veya 800 var ,tamam paran varsa al gözümüz yokta en azından cihazın azda olsa hakkını ver,o araba bizi ne zaman seçecek bakalım:D:D:D.

Ben 3x aldım tyros3 aldım baktım dedimki ula ali sende bi değişiklik yok enson kaldık kuru g600le