• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg Pa600 set arıyorum. İç Anadolu Yöresine Ait.

sahinkavlak66

5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Enst.
Korg pa600
Arkadaşlar eğer sizde set varsa bana yardımcı olurmusunuz. Birçok Set indirdim burdan fakat benim pa600 yurtdışından geldi QT değil. çoğunu okumuyor. cd key diyor her yüklediğimde ve bazı hoş güzel ritimleri okumuyor, Yardımınızı bekliyorum arkadaşlarım.

Cevap: Korg Pa600 set arıyorum. İç Anadolu Yöresine Ait.

Arkadaşlar eğer sizde set varsa bana yardımcı olurmusunuz. Birçok Set indirdim burdan fakat benim pa600 yurtdışından geldi QT değil. çoğunu okumuyor. cd key diyor her yüklediğimde ve bazı hoş güzel ritimleri okumuyor, Yardımınızı bekliyorum arkadaşlarım.

Sanırım sizin şuna ihtiyacınız var;
Bildiğim kadarıyla bu kart ile klavyeniz tr olmuş olacak basit dille.

Cevap: Korg Pa600 set arıyorum. İç Anadolu Yöresine Ait.

slm,burda sorun su: pa600qt oriental muzik icin yapilmis,yani icinde direk oriental muzik icin yapilmis sesler barindiriyor..Setleri yapan kardeslerimiz dogal olarak bu seslerden faydalanirlar.Normal 600de bu Setleri yükleyince eksikler olur.Birde Pa800 setlerini (Pa2x de olabilir ) deneseniz cünkü bunlar Setin icindeki Sesleri cogunlukla kullanirlar.Sadece Setin Mb. boyutunu kontrol edin sizin Orgun hafiza boyutunu asmasin.Bunlarda olmazsa
Pa600qt veya diger Oriental Keyboardlardan almanizi tavsiye etmekten baska care yok sanirim.pa600qt icin özel yapilmis olan Ce (TR10) setini almadan önce Setin imalatcisi ile bu sorunu konusursaniz ,almak konusunda daha emin olursunuz.Saygilar.