• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa600 set

• Konbuyu başlatan sezai
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 16
  • Görülen : 5K
S

sezai

Misafir
selam arkadaşlar yaza girmeden bir setde benden güle güle kullanın pa3x den yapılmıştır komple yükleyin sonda 1 adet hata verecek önemsemeyin arkadaşlar acemiliğime verin ling biraz aşşağıda kusura bakmayın( halaydan 2.4 6.8 4.4 pop halk müziğinden azeriye ankara ))ve bir çok isteğe cevap verecek bir set yorum ve istekleriniz mutlaka ciddiye alınacak......lütfen yükledikten sonra yorumlarınızı bekliyorum ona göre düzenleme yapayım :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: korg pa600 set

bekliyoruz üstad,saygılar.

sevgili arkadaşlar bu benim geçen sene yapmış olduğum set şu anda çok daha değiştirdim benim set satmak gibi tarzım olmadığından dolayı onu daha sonra size veriririm inşallah fakat bu set yinede bir çok sete taş çıkarır rahat programınızı yapabilirsiiz

Moderatör tarafında düzenlendi:

yüreğine sağlık hocam, en kısa zamanda deneme yapıcam. saygılarımla; hüseyin babacan çorlu

arkadaşlar kolay gelsin ben yeni pa 600 qt aldım fakat konuyu nereye yazacagımı bilmiyorum bana yardımcı olursanız sevinirim benim en büyük sorunum uzun havalarda dem arıyorum hangi sette var birde saglam bi 6/8 halay arıyorum ......şimdiden teşekürler..

bu sette var üstadım ayrıca teşekkür eden etmiyen herkese ben teşekkür ederim

bir tesekürde benden gelsin sezai ustam

Hocam Teşekkürler, emeğine sağlık