• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

..::KoRG PA600QT YasiN SET::..

xxxyasinxxx

Gold
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa800,bağlama
arkadaşlar öncelikle şunu belirteyim set toplamadır kendi yazdığım ritim sayısı çok değil. zaten 2 3 günde düzenlediğim bir settir. ancak piyasadaki çoğu set gibi karmakarışık bir set değil.set boyutu 90 mb civarıdır. sizden ricam favorilere,
1-vahde slow
2-2/4 ankara
3-3/4-6/8 vals
4-4/4 oryantal
5-5/8
6-çiftetelli
7-yöresel
8-introlu
9-roman
10-düğün
11-halay
12-karma
olarak isim verirseniz setiniz daha kullanışlı olacaktır. haaa :) yorumlarınızıda eksik etmeyin ilgiye göre devamı gelecek inşallah. saygılar...

Cevap: ..::KoRG PA600QT YasiN SET::..

teşekürler paylaşımınız için....

thank you :0)

sevgili yasin kardeşim setini yükledim saund olarak ve özellikle senin yazdığın ritimler süper ellerine sağlık seslerde gayet güzel yanlız biraz daha tsm seslere ve ritimlere yer verirsen tadından yenmez bir set olacağına eminim çalışmalarında başarılar dilerim sağlıcakla kal....

set için teşekkürler. eline yüreğine saglık yasin hocam

sevgili yasin kardeşim setini yükledim saund olarak ve özellikle senin yazdığın ritimler süper ellerine sağlık seslerde gayet güzel yanlız biraz daha tsm seslere ve ritimlere yer verirsen tadından yenmez bir set olacağına eminim çalışmalarında başarılar dilerim sağlıcakla kal....

saol abim tabiki önerileriniz çok önemli dikkate almaya çalışıcam.

Ellerine sağlık hocam, bu tür paylaşımlara ihtiyacımız vardı.
Güncellemelerin ile devamınıda bekleriz.

siteye bayadır giremiyodum ya tabi güncellemeler var. çok daha güzel setlerle devam edicez inşallah...

ellerine sağlık yasin emeğine sağlık

emeğine saağlık arkadaşım.yalnız bana tuşa basınca meyan atan sesler lazım yardımcı olursanız sevinirim.yalnız oyun havaları için klarnet olarak tsm için olanı var zaten.şimdiden teşekkürler