• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa80 açılmıyor acil yardım

piyanist477

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
korg pa3x
arkadaşlar korg pa80 yazısı çıkıyor sonra org açılmıyor...format attım versiyon yükledim fayda etmedi.napabilirim?..

Cevap: korg pa80 açılmıyor acil yardım

kadir ben istanbul da yım şu an yarın dtl ye gidicem ordan sorup sana bilgi veririm ne den öyle oldu ki

Hocam ekrandan değildir o senin alette teknik bir sorun olmuştur tamir görmesi gerekir en güzeli teknik servise yollamaktır kolay gelsin

kadir ben istanbul da yım şu an yarın dtl ye gidicem ordan sorup sana bilgi veririm ne den öyle oldu ki

OHHH BEEE :) hallettim abi..set yüklerken aniden ekran bayazladı bi daha alet açılmadı...format attım düzelmedi.tamirciyi aradım board gitmiş dedi.o kelimeyi duydum kalpten gittim zaten orgu kırcaktım nerdeyse.orgun içini açtım, disket sürücüsüne bağlı olan şase kablosunun yeri yanlış yere vidalanmış..onun vidasını aldım doğru yere vidaladım.sonra tekrar orga fade in/out basılı tutarak os.3.6 yükledim org açıldı.

aklınızda bulunsun arkadaşlar orgunuz tamire giderse tamircinin başında durun küçük bir hata orgu kaybetmenize sebep olabiliyor.ben sıyırdım :)

kadirim geçmiş olsun kardeş

teşekkür ederim sinan abicim sağolasın

OHHH BEEE :) hallettim abi..set yüklerken aniden ekran bayazladı bi daha alet açılmadı...format attım düzelmedi.tamirciyi aradım board gitmiş dedi.o kelimeyi duydum kalpten gittim zaten orgu kırcaktım nerdeyse.orgun içini açtım, disket sürücüsüne bağlı olan şase kablosunun yeri yanlış yere vidalanmış..onun vidasını aldım doğru yere vidaladım.sonra tekrar orga fade in/out basılı tutarak os.3.6 yükledim org açıldı.

aklınızda bulunsun arkadaşlar orgunuz tamire giderse tamircinin başında durun küçük bir hata orgu kaybetmenize sebep olabiliyor.ben sıyırdım :)

İnşallah tamirlik bir sorun oluşmaz orglarda.Ucuz atlatmışın kardeşim. :)

sayın piyanist 77 aynı olay benim başımda var şu an pa 80 e set yüklerken org dondu ve pa 80 yazısına kadar açılıyor ve donup kalıyor düşünüyorum acaba benimde mi disket sürücü şasesi yanlış bağlanmıştır diye

Geçmiş olsun. Ben de yazsaydım full format at diyecektim, lakin hangimiz disket sürücüsüne yanlış bağlantı yapmış olduğunuzu bile bilirdi ki? neyse halletmişsin. Güle güle kullan. Saygılarımla,