• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

Korg pa80 arıyorum

labirent75

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
İstanbul içi 2000-2200TL arası temiz Korg Pa80 arıyorum. Lütfen ciddi düşünenler mesaj bıraksın...

Cevap: Korg pa80 arıyorum

Pa80 satan bi allahın kulu yok mu ????

slm arkadaş pa80 ilk sahibiym kırığı çiziği barmak izi yoktur tamamıyla orjinal ama o fiyata zor bulursun o temizlikte zor pa80 tertemiz 16mb kartı ile birlikte 2.400 tl düşünürsen tel. 05324458731

bence 200tl fazla ver o kadar temiz ise al

en son sana 2250 ye birakirim gercekten temiz ve sorunsuz ptt kargo ile odemeli gonderirim 0546 578 43 31

o fiyatan aşağı olmaz iş olsun diye yazmadım gerçekten aletim çok temiz emsalini kolay kolay bulamazsın son fiyatı çantası yanlızca 100tldir son fiyatı 2.400tl düşün derim hayırlısı

düşünürsen istanbul avcılarda oturuyorum gelip bakabilirsin

istanbul avcılarda oturuyorum düşünürsen gelip bakabilirsin

Teşekürler arkadaşım Pa500TR aldım. Burda coğu kişi olumlu konuşmuyodu pa500tr hakkında ama inceledim dinledim çaldım.Gördüm ki Pa500Tr nin pa80den artısı var eksiği yok. Burdan Pa500 almayı düşünen arkadaşlara derim ki hiç tereddüt bile etmeyin sesler ritmler ve ritmlere ekleyebildiğiniz padlar HERSEYİYLE SÜPER. Üzgünüm ama Pa80 devri gerçekten kapanmış arkadaşım...Tabi kişiden kişiye değişir ama iki aleti yan yana koyup incelendiğinde çoğu kişi bana hak verecek...İyi satışlar arkadaşım

Teşekürler arkadaşım Pa500TR aldım. Burda coğu kişi olumlu konuşmuyodu pa500tr hakkında ama inceledim dinledim çaldım.Gördüm ki Pa500Tr nin pa80den artısı var eksiği yok. Burdan Pa500 almayı düşünen arkadaşlara derim ki hiç tereddüt bile etmeyin sesler ritmler ve ritmlere ekleyebildiğiniz padlar HERSEYİYLE SÜPER. Üzgünüm ama Pa80 devri gerçekten kapanmış arkadaşım...Tabi kişiden kişiye değişir ama iki aleti yan yana koyup incelendiğinde çoğu kişi bana hak verecek...İyi satışlar arkadaşım

en güzelini yapmışsın usb ve kard varken disketle uğraşılmaz bu zamanda