• '' 20 '' Konu Açan yada mesaj yazmış olan Rütbe '' Özel üye '' olucaktır.. Vip üye de 200 konu yada Cevap vermiş olan Rütbe kazanacaktır saygılar

korg pa80 arıyorum

• Konbuyu başlatan mpmyo
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar : 6
  • Görülen : 2K

mpmyo

Vip Üye
5 Yıl ve Daha Eski Üyemiz
Özel Üye
Enst.
KORG PA800 V.2 256MB
merhaba arkadaşlar pa 55tr orgum vardı sattım.. şimdi pa80 kartlı arıyorum.. verebileceğim en yüksek fiyat 1.700 tl.. satmayı düşünen arkadaş var mı ?

Cevap: korg pa80 arıyorum

benimle iritbata geç arkadaşım adım selim elimde kubilay müzik den aldığım kork pa 80 im var satmak istiyorum ara görüşelim 0535 884 36 93 selim ist büyükçekmece

dostum ben hakkarideyim.. kapıda ödeme seçeneği ile yollayabilirsen arayayım.. konuşalım

Bi araştırıp mesaj atarım kardeşim saygılar.

güncel arkadaşlar

Sevgili dostum org var, orgcuk var. sadece parası ile org değerlendirilmez. Benim de satış ilanım var. İstanbul da yaşıyorum. İlanımı şuraya yazıyorum lakin benim fiyatım biraz farklı, siz 1700 Önermişsiniz ben 2200 yazmışım. eğer gerçek alıcı iseniz 300 TL siz daha ekleyin bende 200 TL daha indirmiş olayım ve bu aleti size vereyim. Orgum son derece temizdir. Sağlıklı ve kullanışlı bir alettir. Ben bu günden itibaren 14 gün İstanbul dayım daha sonra 5 aylığına memleketteki yazlığıma gideceğim. Dolayısı ile bu öneri ve fiyatım sadece 14 gün için geçerlidir. 15.05.2013 son tarihtir. Düşünür iseniz işte ilanım, Saygılarımla,

ilginize teşekkür ederim ancak o kadar çıkamıyorum.. yoksa temizini almayı çok isterim..